Darmowa wycena konta OSRS

Ile jest warte twoje konto OSRS?

Darmowa wycena oparta na prawdziwych transakcjach na marketplace EB24. Wybierz poniżej platformę, a potem dodaj liczby z kolekcji.

  • Bez logowania
  • Bez Niantic ID
  • Odświeżane codziennie
Przeglądaj konta Old School RuneScape →

Wybierz platformę, dodaj liczbę operatorów, skinów i bundli oraz saldo CP, a my porównamy twoje konto z prawdziwymi transakcjami EB24 z ostatnich 90 dni.

Wymagane
Opcjonalnie Pomiń wszystko, czego nie masz pod ręką. Wynik nadal będzie dokładny.
  • 90 dni prawdziwej sprzedaży EB24 zasila każdą wycenę.
  • 3 poziomy pewności, dzięki którym widać, jak gęste są dane.
  • 12 mies. mediana trendu cen, odświeżana codziennie.
  • 0 ryzyka bez logowania i bez danych logowania do gry, nigdy.
Wartość konta OSRS

Ile jest warte konto OSRS?

Szczera odpowiedź: konta OSRS wycenia się najpierw według przedziału Total Level, potem według buildu konta (Main / Pure / Ironman / HCIM / UIM / GIM), a na końcu według wartości banku, rzadkich przedmiotów i peleryn. Nasz kalkulator opiera każdą wycenę na prawdziwych transakcjach na marketplace Old School RuneScape na EB24, pogrupowanych według powiązania konta (Jagex-unified vs Legacy tylko e-mail) skrzyżowanego z przedziałem Total Level.

For a fast feel, a starter Total 0–499 account lands in the $8–$25 range. A late-mid-game Total 1000–1499 account with multiple 99s clears $40–$110. Veteran Total 1500–1999 accounts reach $90–$230 routinely. Maxed accounts (Total 2200+) with Inferno cape and a deep bank clear $300–$750+, and alive Hardcore Ironman accounts command a real premium because death converts to regular Ironman permanently.


Cztery czynniki, które wpływają na cenę każdego konta OSRS

Łączny poziom + build konta to wymiary przedziału
Total Level (max 2277) is the cleanest progression bucket OSRS offers; account build (Main / Pure / Staker / Berserker / Skiller / Veteran / Maxed) and Ironman variant (Standard / HCIM / UIM / GIM) are the bucket-shaping signals. Alive-HCIM is a real flex because death = converted to regular Ironman permanently; describe the build identity in the description.
Rzadkie przedmioty i peleryny decydują o wszystkim
Twisted Bow, Scythe of Vitur, Tumeken's Shadow, Justiciar set, Ancestral set, 3rd Age weapons / armour, Elder Maul (or)?. Individual rare items can carry 1B+ GP value each. Inferno cape, Quiver, Infernal cape, Colosseum cape are credibility flexes that buyers pay a real premium for. None of these fit a fixed schema; name them in the description so the AI refinement layer scores them.
Wartość banku to dolna granica wartości przechowywanej
Wartość banku w GP to największe pole wartości przechowywanej, jakie zbiera formularz ogłoszenia. Doliczamy 100M+ GP po 15 USD za 100M, maksymalnie do +30% środka przedziału. Nieoficjalny rynek RWT wycenia obecnie GP z OSRS na około 15 USD za 100M; Bondy od Jagex to umowny pułap po 8 USD za sztukę (ekwiwalent ok. 5M GP).
Powiązanie konta wyznacza ryzyko przekazania
Jagex-unified accounts handover cleaner than Legacy email-only accounts because the Jagex Account flow gives the buyer a structured email + authenticator + recovery setup. Legacy accounts depend more on the original email situation. The calculator buckets the two as separate cohorts because the marketplace prices them as separate markets.

Orientacyjne zakresy cen na marketplace EB24: OSRS

Poniższa tabela to orientacyjne zestawienie. Wartość banku, rzadkie przedmioty, typ buildu (Ironman / HCIM / UIM / Pure) i osiągnięcia z peleryn dodają istotny bonus za jednostkę do każdego wiersza.

RangaZakres w USDNotatki
Startowe (Total 0-499)$8 – $25nowe konta, levelowanie pierwszych 99
Mid-game (łącznie 500–999)$20 – $50średni etap gry, 60+ w głównych umiejętnościach bojowych
Późny środek gry (Total 1000-1499)$40 – $110wiele 99, stabilne boss kc
Weteran (łącznie 1500-1999)$90 – $230poważny gracz, odblokowany ekwipunek wysokiego poziomu
Prawie max (łącznie 2000-2199)$180 – $440jedna lub dwie 99 do zrobienia, głębokie ukończenie diary
Maxed (łącznie 2200+)$300 – $750+z limitem Total 2277, często peleryny Inferno + Quiver

Orientacyjne zakresy w USD. Aktualny kalkulator powyżej pobiera ostatnie 90 dni sprzedaży EB24 i przelicza codziennie. Wartości w tabeli to statyczne odniesienie, a nie wycena.

Co wpływa na cenę konta OSRS?

Nie wszystkie atrybuty ważą tyle samo, gdy kupujący wyceniają konto OSRS. Dzielimy je na trzy grupy, żeby od razu było widać, na których danych warto się skupić, jeśli chcesz dokładniejszej wyceny lub mocniejszego ogłoszenia.

Główne czynniki (≈85% ceny)

  • Przedział Total Level, wymiar przedziału (≈25%)
  • Tożsamość buildu konta (Main / Pure / Ironman / HCIM / UIM / GIM), wymieniona w opisie (≈20%)
  • Rzadkie przedmioty (Twisted Bow, Scythe, Tumeken's Shadow, Justiciar, Ancestral, 3rd Age), podane w opisie (≈20%)
  • Wartość banku, próg zgromadzonej wartości (≈10%)
  • Peleryny (Inferno / Quiver / Infernal / Colosseum / Max), wymienione w opisie (≈10%)

Drobne czynniki (ostatnie ≈15%)

  • Poziom walki, wymiar ważony pod PvP
  • Quest Points, bramka do Song of the Elves
  • Punkty dziennika osiągnięć, wskaźnik możliwości obszar po obszarze
  • Konkretne 99 (zwłaszcza 99 Slayer, 99 Farming, grindy do 200M xp), wymienione w opisie
  • Liczba zabitych bossów (Zulrah, Vorkath, KC z raidów 1/2/3), wymieniona w opisie
  • Powiązanie konta (Jagex vs Legacy)
  • Pozostałe członkostwo + Jagex Bonds na koncie

Jak naprawdę wycenia się poziomy rzadkich przedmiotów

Rzadkie przedmioty OSRS to najlepszy wzorzec uporządkowanej gospodarki kolekcjonerskiej w tym gatunku. Poniższa hierarchia premium to to, według czego wyceniają doświadczeni handlarze OSRS.

Poziom 1, mega-rary
Twisted Bow, Scythe of Vitur (nienaładowana lub naładowana), Tumeken's Shadow, Elder Maul (or), góra / dół / bronie druidic z 3rd Age. Pojedyncze przedmioty po 1 mld+ GP każdy (ok. 150+ USD w sprzedaży detalicznej). Pojedynczy przedmiot Tier 1 często dominuje nad resztą wyceny.
Poziom 2, zestawy sprzętu BiS
Zestaw Justiciar (hełm + napierśnik + nogawice), zestaw Ancestral (kapelusz + góra + dół), zestaw Inquisitora, zestaw Masori (wersja or), Bow of Faerdhinen (naładowany + zestaw ornamentów). Zestawy po 200-800M GP każdy.
Poziom 3, przedmioty kolekcjonerskie średniego poziomu
Części Voidwaker, błogosławiony miecz Saradominu, dodatki do kuszy Bandos / Armadyl / Zamorak, esencja Bryophyty, ukończone wpisy w collection log: Music + Achievement diary. Wartość 50–200M GP za wpis.
Poziom 4, Capes i samodzielne osiągnięcia
Inferno cape, Quiver, Infernal cape, Colosseum cape, Max cape (stack), Achievement Diary cape (true / trim). Nie można nimi handlować w grze, ale każdy z nich to ponad 50 godzin zawartości, którą kupujący może pominąć.

Za co kupujący nie płacą

Dodanie poniższych elementów do ogłoszenia rzadko podnosi cenę końcową, a czasem ją obniża, bo opis wygląda na przepełniony.

  • Subiektywne twierdzenia o „świetnym zestawie sprzętu”, których kupujący nie mogą zweryfikować na zrzutach ekranu
  • Obiecane przyszłe ukończenie Inferno lub Quiver
  • Zawyżone boss kc niezgodne z collection log w grze
  • Ogólne opisy „bogate konto”, które nie podają rzadkich przedmiotów
  • Konta z aktywnym mute / świeżymi odwołaniami od bana / statusem ograniczenia wymiany
  • Konta na e-mailu powiązanym z Jagex / nadzorem rodzicielskim, którego sprzedawca nie może zwolnić

Ceny kont OSRS według Total Level

Łączny poziom to najczystszy przedział progresu w OSRS, bo krzywa XP nie zmieniła się od 2007 roku, a 2277 to twardy limit. Kalkulator dzieli na przedziały według powiązania konta (Jagex / Legacy) skrzyżowanego z przedziałem łącznego poziomu; cienkie, wąskie przedziały wracają do modelu, zamiast rozszerzać się na niesąsiadujące zakresy.

Przeglądaj konta OSRS według przedziału Total Level

Przeglądaj konta OSRS według sygnałów

Sprzedaż konta OSRS za maksymalną wartość

Największy błąd, jaki widzimy na marketplace EB24 OSRS, to sprzedawcy opierający cenę na tym, ile osobiście wydali na Bonds i pakiety członkostwa przez lata, a nie na tym, za ile schodzą porównywalne konta. Poniższe wskazówki odróżniają ogłoszenia, które sprzedają się w tydzień, od tych, które leżą i kończą ze zniżką.

Wystawiaj w oszacowanym zakresie
Trzymaj się blisko naszej wartości środkowej. Wystawienie 10-20% powyżej środka jest realistyczne, gdy twoje konto jest na szczycie swojego przedziału (żyjący HCIM, wiele grindów do 200M xp, konkretne mega-rary Tier 1, ukończone Inferno + Quiver, czyste przekazanie Jagex Account z pełnym e-mailem + authenticatorem). Znacznie wyższa cena wykładniczo wydłuża czas sprzedaży.
Zrób zrzut ekranu rzadkich przedmiotów, peleryn i zakładki banku
Kompletne ogłoszenie ze zrzutami zakładki banku (posortowanej według wartości), garderoby w POH, peleryny z dziennika osiągnięć i wszelkich peleryn za osiągnięcia (Inferno / Quiver / Colosseum) sprzedaje się lepiej niż skąpe. Sprzedawcy, którzy dodają 10+ istotnych zrzutów ekranu na marketplace EB24 OSRS, regularnie sprzedają w górnej połowie swojego przedziału.
Dopasuj sprzedaż do dużych aktualizacji zawartości
Popyt osiąga szczyt podczas dużych dropów zawartości (nowy rajd zawsze przyciąga łowców, którzy chcą mieć przewagę w sprzęcie BiS), sezonów Deadman Mode i turniejów BotW (Battle of the Week). Wystawienie w środku aktualizacji bez nadchodzącego rajdu lub sezonu DMM zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową.
Zostań przy bezpiecznej płatności EB24
Bezpośrednie wymiany na Discordzie lub Sythe narażają na chargebacki, czystki odzyskiwania kont przez Jagex i oszustwa z podstawionym banem. EB24 przechowuje środki w depozycie i staje po stronie sprzedawcy, o ile opis ogłoszenia jest zgodny z prawdą.
Opisz swoją sytuację z powiązaniami konta
Historia migracji konta Jagex (który stary e-mail został zmigrowany, kiedy i czy nadal masz nad nim kontrolę), przenośność numeru telefonu authenticatora oraz wszelkie aktywne wyciszenie / ograniczenie handlu to powód nr 1, dla którego transakcje OSRS są cofane w sporach EB24. Ujawnij to wprost. Żywe konta HCIM i z Inferno cape można sprzedawać nawet przy skomplikowanej sytuacji z e-mailem, ale tylko gdy jest ona jawnie opisana.
Kiedy NIE sprzedawać
Zablokowane konto Jagex, świeże odwołanie od wyciszenia, nadchodzący raid, na który masz niewykorzystane rolle boss-petów, albo sezon Deadman Mode zaczynający się w ciągu tygodnia - wszystko to obniża realną cenę sprzedaży poniżej dolnej granicy kalkulatora. Poczekaj jeden cykl.

Gdy twoje ogłoszenie jest aktywne, możesz edytować ceny wraz ze zmianami na rynku. Kalkulator aktualizuje się co najmniej codziennie, więc sprawdzanie szacunku co kilka tygodni trzyma cię przy aktualnym popycie na EB24. Chcesz wystawić? Możesz założyć darmowe konto sprzedawcy i uruchomić ogłoszenie OSRS w mniej niż pięć minut. Zobacz poziomy rang sprzedawcy, aby dowiedzieć się, jak reputacja z czasem przekłada się na wyższą konwersję.

Kupuj konta OSRS z głową

Ten sam kalkulator, który pomaga sprzedawcom uczciwie wyceniać ogłoszenia, to najlepszy filtr dla kupujących szukających niedoszacowanych kont. Sześć poniższych zasad opisuje, jak doświadczeni kupujący EB24 zamieniają liczbę z kalkulatora w sygnał zakupowy.

  • Porównaj każdą ofertę z kalkulatorem. Jeśli cena ofertowa jest poniżej naszego 25. percentyla dla tego samego przedziału typ konta x Total Level, trafiasz na okazję. Zwłaszcza gdy oferta wymienia mega-rare Tier 1 i peleryny Inferno / Quiver.
  • Wybieraj konta podające konkretne przedmioty Tier 1 z nazwy (Twisted Bow, Scythe of Vitur, Tumeken's Shadow) zamiast mglistych ogłoszeń „dużo GP”. Tożsamość ma znaczenie, gdy dojdziesz do jakiegokolwiek istotnego przedziału cenowego.
  • Przed zapłatą potwierdź przekazanie konta Jagex z pełnym dostępem do e-maila, authenticatora i odzyskiwania. Historia migracji konta Jagex ma znaczenie. Stare e-maile, nad którymi sprzedawca nie ma już pełnej kontroli, to najtrudniejsze przekazanie.
  • Wybieraj konta, na których sprzedawca ma historię zrealizowanych transakcji na EB24. Doświadczeni sprzedawcy wyceniają bliżej uczciwej ceny rynkowej, z mniejszym dramatem przy negocjacjach.
  • For Ironman buyers, look for alive HCIM accounts over already-converted HCIMs. The "alive" status is the entire flex; once converted the account prices as standard Ironman.
  • OSRS nie ma na EB24 usługi boostingu, więc konta nie mogą być podbijane po zakupie. Wynik kalkulatora jest więc ostatecznym werdyktem, a nie punktem wyjścia. Kupuj na podstawie opisanego ekwipunku i peleryn, a nie potencjału.

Kiedy odsprzedaż naprawdę się opłaca

Kiedy rynek naprawdę płaci więcej
Odsprzedaż się opłaca, gdy (1) cena zakupu była wyraźnie poniżej średniej z kalkulatora, (2) między zakupem a sprzedażą wychodzi duża aktualizacja zawartości lub sezon Deadman Mode i (3) wystawiasz w pierwszym tygodniu eventu. Bez któregoś z tych trzech warunków po opłatach zwykle wyjdziesz najwyżej na zero.
Kiedy darować sobie odsprzedaż
Jeśli ogłoszenie jest już w naszej średniej, bez potencjału w tożsamości rzadkich przedmiotów i bez nadchodzącego rajdu lub sezonu DMM w kalendarzu, odpuść.
Zagrywka „premiera rajdu”
Kupno konta, które ma już ekwipunek BiS z nadchodzącego rajdu (lub blisko tego) na tydzień przed dropem rajdu, a potem ponowne wystawienie, gdy gracze polujący na speca zaleją marketplace, podnosi każde porównywalne ogłoszenie w przedziale. Zasoby sprzed rajdu zyskują na wartości w okresie premiery.

Najlepsze przedziały wartości na start

Metodologia: jak EB24 wycenia konto OSRS

Kalkulatory, które ukrywają metodologię, zasługują na brak zaufania. Oto dokładnie, jak ta strona tworzy każdy szacunek, jakie dane ją zasilają i co celowo pomijamy.

Skąd pochodzą dane
Każde oszacowanie pochodzi z zakończonych sprzedaży i aktualnie aktywnych ogłoszeń na marketplace EB24 OSRS. Nie scrapujemy Sythe ani PlayerAuctions, nie opieramy się na zewnętrznych zbiorach „cen rynkowych” i nie wymyślamy cen bazowych.
Jak budujemy zakres
Dla każdego przedziału typ konta x Total Level obliczamy 25., 50. i 75. percentyl porównywalnych transakcji z ostatnich 90 dni. Combat level, Quest Points, achievement diary i wartość banku przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Rzadkie przedmioty, peleryny i charakter builda są punktowane dodatkowo przez warstwę doprecyzowania AI.
Jak aktualny jest snapshot
Kalkulator jest przeliczany co najmniej raz na 24 godziny, częściej w okolicach premier raidów i sezonów Deadman Mode, gdy rynek szybko się zmienia.
Dlaczego publikujemy etykietę pewności
Wysoka pewność oznacza, że użyliśmy co najmniej pięciu ostatnich transakcji EB24 dla twojego dokładnego przedziału typ konta x Total Level; niska ostrzega, że danych jest za mało do precyzji. Zmaksowane konta i ogłoszenia kolekcjonerskie Tier 1 mega-rare regularnie trafiają na niską lub średnią, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma.
Dlaczego powiązanie konta ściśle dzieli przedział
Konta zunifikowane z Jagex i konta Legacy tylko z e-mailem przekazuje się bardzo różnie. Przepływ Jagex Account jest ustrukturyzowany, a Legacy zależy od sytuacji z oryginalnym e-mailem. Marketplace wycenia je jako osobne grupy, więc nigdy nie rozszerzamy zakresu poza granicę powiązania.
Dlaczego doprecyzowanie danych wejściowych AI jest obowiązkowe dla OSRS
Duża liczba sprzedanych ofert i długi ogon, którego nie da się ocenić z samych liczb całkowitych. Tożsamość buildu Ironman / HCIM (żywy czy skonwertowany) / UIM / Group Ironman, tożsamość mega rzadkich przedmiotów Tier 1 (Twisted Bow, Scythe i Tumeken's Shadow nie są zamienne), stan peleryn Inferno / Quiver / Infernal / Colosseum, konkretne 99 i grindy 200M xp, liczby zabójstw bossów i procent ukończenia collection log, historia migracji konta Jagex. Nic z tego nie mieści się w polu liczbowym. Opis jest wymagany przy walidacji, a formularz pokazuje podpowiedź, że trzeba wymienić rzadkie przedmioty, peleryny i tożsamość buildu, aby uzyskać dokładną wycenę AI.

Widzisz liczbę, która wygląda źle? Otwórz czat z dowolnego ogłoszenia w marketplace OSRS i daj nam znać. Poprawki od sprzedawców i kupujących wracają bezpośrednio do sposobu, w jaki oceniamy nowe porównania.

tło tytułu tło tytułu
Częste pytania

FAQ kalkulatora wartości konta OSRS

Pytania, które sprzedawcy i kupujący kont OSRS zadają nam najczęściej: dlaczego powiązanie z platformą wyznacza dolną granicę, jak liczba operatorów i ekskluzywne zestawy windują cenę, kiedy ustawić sprzedaż względem premiery corocznej odsłony i co naprawdę decyduje o wartości konta OSRS na marketplace EB24.

  • Ile jest warte moje konto OSRS?

    Konto startowe (Total 0-499) mieści się w przedziale 8-25 USD. Konto ze środkowego etapu gry, Total 500-999, to 20-50 USD. Późny środek gry, Total 1000-1499, osiąga 40-110 USD. Weteran z Total 1500-1999 to 90-230 USD. Konta prawie maksymalne, Total 2000-2199, to 180-440 USD. Maksymalne (Total 2200+) regularnie osiągają 300-750+ USD. Wybierz powyżej powiązanie konta (Jagex / Legacy) i przedział Total Level, dodaj wartość banku, a potem wymień w opisie rzadkie przedmioty (Twisted Bow, Scythe of Vitur, Tumeken's Shadow, Justiciar, Ancestral, 3rd Age), peleryny Inferno / Quiver / Infernal / Colosseum oraz tożsamość buildu (Main / Pure / Ironman / HCIM / UIM / GIM), by uzyskać dokładną liczbę doprecyzowaną przez AI.

  • Dlaczego powiązanie konta (Jagex kontra Legacy) ściśle dzieli przedział?

    Konta zunifikowane z Jagex (nowoczesny przepływ Jagex Account łączący OSRS i RS3) są przekazywane ze zorganizowaną konfiguracją e-mail + authenticator + odzyskiwanie; konta Legacy tylko z e-mailem zależą od sytuacji z oryginalnym e-mailem. Kupujący wyceniają te dwie grupy jako osobne rynki: ryzyko przekazania kont Legacy jest istotnie wyższe, gdy oryginalny e-mail nie jest już w pełni pod kontrolą sprzedawcy. Kalkulator nigdy nie rozszerza się poza granicę powiązania.

  • Jak tożsamość Ironman / HCIM / UIM / GIM wpływa na cenę?

    Obecne DTO nie rejestruje wariantu Ironman jako pola strukturalnego - enum AccountType w formularzu to powiązanie loginu Jagex / Legacy. Tożsamość buildu konta (Main / Pure / Staker / Berserker / Skiller / Maxed) to osobna tablica `account_builds`. Podaj swój wariant Ironman wprost w opisie („Standard Ironman, żywy Hardcore Ironman, Ultimate Ironman, Group Ironman z [build partnera]”), aby warstwa doprecyzowania AI mogła go ocenić. Żywy HCIM to najrzadszy atut - śmierć na stałe zamienia go w zwykłego Ironmana, a status żywego niesie realną premię.

  • Ile dodaje wartość banku?

    Wartość banku w GP to największe pole zgromadzonej wartości, jakie zbiera formularz ogłoszenia. Powyżej 100M GP uwzględniamy pełne saldo po 15 USD za 100M, z limitem +30% środka przedziału. Nieoficjalny rynek RWT wycenia obecnie GP z OSRS na około 15 USD za 100M; Bondy Jagex są umownym pułapem po 8 USD za Bond (odpowiednik ~5M GP), więc używamy niższej z dwóch wartości ze zwężającą się krzywą.

  • Dlaczego rzadkie przedmioty mają tak duże znaczenie w wycenie?

    Mega-rary poziomu 1 (Twisted Bow, Scythe of Vitur, Tumeken's Shadow, bronie 3rd Age, Elder Maul w wersji or) mają pojedynczo wartość 1B+ GP, a jedna z nich często dominuje nad resztą wyceny. DTO nie zapisuje ustrukturyzowanej listy rzadkich przedmiotów; wpisz w opisie swoje konkretne przedmioty poziomu 1 / poziomu 2 / poziomu 3, a warstwa doprecyzowania AI zamieni je na kredyt w USD doliczany do mediany przedziału.

  • Czy stany peleryn Inferno, Quiver i Colosseum to ustrukturyzowane pola?

    Jeszcze nie. Obecne DTO nie udostępnia stanów osiągnięć peleryn. Inferno (Inferno cape z minigry Inferno), Quiver (Crystal Hunter z Gauntlet), Infernal cape (osiągnięcie po Inferno z diary), Colosseum cape, Max cape (wszystkie 99) i Achievement Diary cape (true / trim) to prawdziwe popisy wiarygodności, za które kupujący płacą premię. Wymień swoje konkretne peleryny i kc bossa, który je dał, w opisie.

  • Czy konkretne 99 i grindy 200M xp zwiększają wartość?

    Tak, ale tylko gdy są wymienione z nazwy. Dwa konta z Total 2150 mogą mieć wyraźnie różne ceny w zależności od tego, które 99 są obecne (99 Slayer to kluczowa umiejętność dla wielu odblokowań w late game; 200M xp Slayer to grind ponad 1500 godzin, za który kupujący płacą realną premię). Wpisz w opisie swoje najdłużej rozwijane 99 („99 Slayer 200M xp, 99 Mining 100M xp, 99 Farming, 99 Construction”).

  • Ile dodają Quest Points i dzienniki osiągnięć?

    Punkty questów (maks. 300+) otwierają Song of the Elves, Sins of the Father i progresję peleryny osiągnięć, a ukończenie grindu QP to prawdziwa oszczędność czasu dla każdego kupującego. Punkty dzienników osiągnięć to najczystszy pojedynczy wskaźnik zdolności w poszczególnych obszarach: Karamja Elite, Wilderness Hard i Western Provinces Hard odblokowują konkretne udogodnienia późnej gry. Kalkulator opiera się na 250 QP i 1000 punktów dziennika i uwzględnia ±15%.

  • Czy sprzedaż konta OSRS jest dozwolona?

    Regulamin Jagex technicznie zabrania przenoszenia kont, tak jak w większości gier online. W praktyce konta OSRS zmieniają właściciela na EB24 co tydzień bez problemów, zwłaszcza gdy kupujący zmienia e-mail i resetuje authenticator pierwszego dnia. Ryzyko jest niezerowe i mówimy o tym otwarcie. Użyj kalkulatora, by ustalić uczciwe oczekiwania, a potem przeczytaj nasz poradnik sprzedawcy OSRS z krokami minimalizującymi ryzyko po obu stronach.

  • Kiedy najlepiej sprzedać konto OSRS?

    Popyt osiąga szczyt podczas dużych dropów zawartości (nowy rajd zawsze przyciąga łowców, którzy chcą mieć przewagę w sprzęcie BiS), sezonów Deadman Mode i w pierwszych tygodniach po premierze nowego bossa. Wystawienie w środku aktualizacji bez nadchodzącego rajdu lub sezonu DMM zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową. Uruchom kalkulator ponownie na tydzień przed znanym dropem zawartości.

  • Jak aktualne są dane stojące za wyceną wartości OSRS?

    Szacunki są odświeżane co najmniej co 24 godziny i korzystają ze sprzedaży i ogłoszeń z ostatnich 90 dni. Podczas premier raidów i sezonów Deadman Mode dane nadążają: gdy tylko zostaną sfinalizowane nowe transakcje, następny szacunek je uwzględni. Każdy wynik pokazuje znacznik czasu odczytu, więc zawsze dokładnie wiesz, jak świeże są dane.

Za liczbą

Jak działa kalkulator wartości konta OSRS

Każde oszacowanie powstaje z prawdziwych transakcji na marketplace EB24 w grze OSRS, a nie z ogólnego wzoru ani zeskrobanych danych konkurencji. Oto dokładna droga twoich danych od formularza do widocznego zakresu wartości: na wejściu platforma, liczba operatorów / skinów / pakietów i saldo CP, na wyjściu percentyl porównywalnych transakcji EB24, z etykietą pewności i ścieżką audytu ogłoszeń stojących za liczbą.

zippy
1

Wybierz powiązanie konta i przedział Total Level Strategia przedziałów OSRS zaczyna się od powiązania konta: konta zunifikowane z Jagex (nowoczesne logowanie łączące OSRS i RS3 z jednym kontem Jagex) lub konta Legacy tylko z e-mailem. Te dwie grupy wyceniane są jako osobne rynki. Przekazanie konta powiązanego z Jagex jest ustrukturyzowane (e-mail + authenticator + odzyskiwanie), a przekazanie Legacy jest bardziej wrażliwe na pierwotną sytuację z e-mailem. W każdym powiązaniu kalkulator dzieli konta na przedziały według Total Level: Starter (0-499), Mid-game (500-999), Late mid-game (1000-1499), Veteran (1500-1999), Near-maxed (2000-2199) i Maxed (2200+).

2

Wpisz swoje punkty Total / Combat / Quest Points / Diary Łączny poziom (maks. 2277, każdy skill 99) to najczystszy przedział progresu w OSRS. Combat Level (3–126) to osobny wymiar, który liczy się najbardziej w buildach Pure i Berserker, gdzie wysoki combat przy niskim łącznym poziomie jest tożsamością buildu. Quest Points (maks. 300+) otwierają Song of the Elves i progres achievement cape. Punkty Achievement Diary to najczystszy pojedynczy wskaźnik zdolności w poszczególnych obszarach. Karamja Elite, Wilderness Hard i Western Provinces Hard odblokowują realne udogodnienia, według których wyceniają gracze endgame.

3

Dodaj wartość banku (GP) i opisz rzadkie przedmioty + capes Wartość banku w GP to największe pole wartości przechowywanej, jakie zbiera formularz ogłoszenia: 100M GP daje 15 USD, a dalej liczymy po 15 USD za 100M, maksymalnie do +30% środka przedziału (GP z OSRS kosztuje ok. 15 USD za 100M na nieoficjalnym rynku RWT; Bondy Jagex to umowny pułap po 8 USD za sztukę, ekwiwalent ok. 5M GP). Rzadkie przedmioty (zestaw 3rd Age, Twisted Bow, Scythe of Vitur, zestaw Justiciar, zestaw Ancestral, Tumeken's Shadow), stan peleryn Inferno / Quiver / Infernal / Colosseum, tożsamość buildu żywego HCIM / Ironman / UIM / Group Ironman, wymienione 99-tki i znaczące liczby zabitych bossów trafiają do wymaganego opisu, aby warstwa doprecyzowania AI mogła ocenić długi ogon.

4

Porównujemy z prawdziwą sprzedażą OSRS na EB24 Każde oszacowanie opiera się na porównywalnych kontach OSRS sprzedanych lub aktywnie wystawionych na marketplace EB24 w ciągu ostatnich 90 dni przy tym samym typie konta i przedziale Total Level, a następnie bierzemy 25., 50. i 75. percentyl tych cen. Combat level, Quest Points, achievement diary i wartość banku przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Rzadkie przedmioty, peleryny i tożsamość builda dodatkowo kształtują zakres przez wynik opisu dopracowany przez AI.

5

Sprawdź zakres, pewność i ślad Dostajesz niską, oczekiwaną i wysoką cenę oraz etykietę pewności. Konta maksymalne (2200+) i ogłoszenia kolekcjonerskie z rzadkimi przedmiotami zwykle mają niską lub średnią pewność, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma. Wiersz rozbicia „Bank value bonus” podaje dokładną liczbę zaliczonego GP; wynik opisu udoskonalony przez AI podaje osobno wartość za rzadkie przedmioty, by liczba pozostała sprawdzalna.