Ile jest warte twoje konto RuneScape?
Darmowa wycena oparta na prawdziwych transakcjach na marketplace EB24. Wybierz poniżej powiązanie konta i Total Level, a potem dodaj wartość banku i elitarne kamienie milowe.
- Bez logowania
- Bez danych logowania do gry
- Odświeżane codziennie
Wybierz powiązanie konta Jagex / Legacy, Total Level, Combat, Quest Points i wartość banku, a my porównamy twoje konto RS3 z prawdziwymi transakcjami EB24 z ostatnich 90 dni.
Bez logowania, bez danych dostępu. Prosimy tylko o publiczne atrybuty konta.
- 90 dni prawdziwej sprzedaży EB24 zasila każdą wycenę.
- 3 poziomy pewności, dzięki którym widać, jak gęste są dane.
- 12 mies. mediana trendu cen, odświeżana codziennie.
- 0 ryzyka bez logowania i bez danych logowania do gry, nigdy.
Ile jest warte konto RuneScape (RS3)?
Szczera odpowiedź: konta RS3 wycenia się najpierw według przedziału Total Level, potem według powiązania konta (Jagex / Legacy), a na końcu według stanu peleryn Comp / Trim Comp / Master Quest, umiejętności z 200M xp, tożsamości sprzętu T92 / T95 i wartości banku. Nasz kalkulator opiera każdą wycenę na prawdziwych transakcjach na marketplace RuneScape na EB24, pogrupowanych według powiązania konta skrzyżowanego z przedziałem Total Level we wszystkich 29 umiejętnościach RS3 (oryginalne 23 plus Dungeoneering, Invention, Divination, Archaeology i Necromancy).
For a fast feel, a starter Total 0–999 account lands in the $6–$20 range. A late-mid-game Total 1750–2399 account with multiple 99s clears $35–$100. Veteran Total 2400–2699 accounts reach $80–$220 routinely once T90 / T92 weapons are in the bank. Maxed / Comp accounts (Total 2900+) with a Comp cape and a deep elite boss resume clear $280–$700+, and Trim Comp accounts command a real premium because the trim requirements roll up hundreds of hours of holiday-cape, D&D and 200M xp grinds.
Cztery czynniki, które wpływają na cenę każdego konta RS3
Łączny poziom + stan peleryny to sygnały przedziału
Umiejętności z 200M xp, sprzęt T92 / T95 i elitarne kc bossów to czynniki rozstrzygające
Wartość banku to dolna granica wartości przechowywanej
Powiązanie konta wyznacza ryzyko przekazania
Orientacyjne zakresy cen na marketplace EB24: RS3
Poniższa tabela to orientacyjne zestawienie. Wartość banku, stan peleryny Comp / Trim Comp, umiejętności z 200M xp, ekwipunek T92 / T95 i kc elitarnych bossów dodają istotny bonus za jednostkę do każdego wiersza.
| Ranga | Zakres w USD | Notatki |
|---|---|---|
| Startowe (Total 0-999) | $6 – $20 | nowe konta, levelowanie pierwszych 99 |
| Mid-game (łącznie 1000-1749) | $15 – $40 | średni etap gry, wiele 70+ |
| Późny mid-game (Total 1750-2399) | $35 – $100 | wiele 99, stabilny progres w bossach |
| Weteran (łącznie 2400–2699) | $80 – $220 | większość 99, dostęp do broni T90 / T92 |
| Prawie max (łącznie 2700-2899) | $160 – $400 | jedna lub dwie 99 do zrobienia, głębokie CV w PvM |
| Maxed / Comp (łącznie 2900+) | $280 – $700+ | Okolice Comp cape, często blisko Trim Comp |
Orientacyjne zakresy w USD. Aktualny kalkulator powyżej pobiera ostatnie 90 dni sprzedaży EB24 i przelicza codziennie. Wartości w tabeli to statyczne odniesienie, a nie wycena.
Co wpływa na cenę konta RS3?
Nie wszystkie atrybuty ważą tyle samo, gdy kupujący wyceniają konto RS3. Dzielimy je na trzy grupy, żeby od razu było widać, na których danych warto się skupić, jeśli chcesz dokładniejszej wyceny lub mocniejszego ogłoszenia.
Główne czynniki (≈85% ceny)
- Przedział Total Level, wymiar przedziału (≈25%)
- Stan peleryny Comp / Trim Comp / Master Quest, wymieniony w opisie (≈25%)
- Umiejętności z 200M xp (Slayer, Invention, Dungeoneering, Archaeology, Necromancy), wymienione w opisie (≈15%)
- Ekwipunek endgame T92 / T95 (Cryptbloom, Eldritch Crossbow, ekwipunek Sanctum), wymieniony w opisie (≈10%)
- Wartość banku, próg zgromadzonej wartości (≈10%)
Drobne czynniki (ostatnie ≈15%)
- Poziom walki (maks. 152 z Necromancy), wymiar ważony pod PvM
- Quest Points, bramka do nowoczesnej linii questów endgame
- Postęp w osiągnięciach, wskaźnik możliwości obszar po obszarze
- Elite boss kc (Telos, Solak HM, Vorago HM, Raksha, Kerapac HM), podane w opisie
- Nadpisania kosmetyków z Solomon's Store + nagrody Premier Club kumulują się, wymienione w opisie
- Powiązanie konta (Jagex vs Legacy)
- Pozostałe członkostwo + zapas Bondów na koncie
Jak naprawdę wycenia się poziomy CV endgame w RS3
RS3 ma najbardziej rozbudowaną w gatunku ekonomię progresji opartą na grindzie. Poniższa hierarchia premium to kryteria, według których doświadczeni handlarze RS3 wyceniają po Total Level i powiązaniu konta.
Poziom 1, Trim Completionist
Poziom 2, Completionist + wielokrotne 200M xp
Poziom 3, wymaksowane + CV PvM T92 / T95
Poziom 4, Master Quest Cape + popis skillera
Za co kupujący nie płacą
Dodanie poniższych elementów do ogłoszenia rzadko podnosi cenę końcową, a czasem ją obniża, bo opis wygląda na przepełniony.
- Subiektywne twierdzenia o „świetnym zestawie sprzętu do PvM”, których kupujący nie mogą zweryfikować na zrzutach ekranu
- Obiecane przyszłe ukończenie Comp / Trim Comp, którego sprzedawca faktycznie nie skończył
- Zawyżone boss kc niezgodne z collection log / Adventures log w grze
- Ogólne opisy „bogate konto”, które nie podają umiejętności 200M ani ekwipunku T92+
- Setki nieodebranych kluczy Treasure Hunter (pula nagród jest skrzywiona przez RNG i wiąże się po odebraniu)
- Konta z aktywnym mute / świeżymi odwołaniami od bana / statusem ograniczenia wymiany
- Konta na e-mailu powiązanym z Jagex / nadzorem rodzicielskim, którego sprzedawca nie może zwolnić
Ceny kont RS3 według łącznego poziomu
Łączny poziom to najczystszy przedział progresu w RS3, bo krzywa XP jest taka sama jak w RuneScape 2, a limit 29 skilli jest dobrze udokumentowany. Kalkulator dzieli na przedziały według powiązania konta (Jagex / Legacy) skrzyżowanego z przedziałem łącznego poziomu; cienkie, wąskie przedziały wracają do modelu, zamiast rozszerzać się na niesąsiadujące zakresy. Łączny poziom w RS3 skaluje się inaczej niż w OSRS. 29 skilli w RS3 podnosi limit wymaksowanego konta znacznie ponad 2277 z OSRS, a poziom Veteran oznacza tu łącznie 2400+, a nie 1500+ jak w OSRS.
Przeglądaj konta RuneScape według przedziału Total Level
- Konta startowe (Total 0-999)
- Konta mid-game (łącznie 1000–1749)
- Konta z późnego środka gry (Total 1750-2399)
- Konta weteranów (Total 2400–2699)
- Konta prawie max (łącznie 2700-2899)
- Konta Maxed / Comp (łącznie 2900+)
Przeglądaj konta RuneScape według sygnałów
Sprzedaż konta RS3 za maksymalną wartość
Największy błąd, jaki widzimy na marketplace EB24 RuneScape, to sprzedawcy opierający cenę na tym, ile osobiście wydali na Bonds, lata Premier Club i klucze Treasure Hunter, a nie na tym, za ile schodzą porównywalne konta. Poniższe wskazówki odróżniają ogłoszenia, które sprzedają się w tydzień, od tych, które leżą i kończą ze zniżką.
Wystawiaj w oszacowanym zakresie
Zrób zrzut ekranu stojaka na peleryny, zakładki banku i logu bossów
Dopasuj sprzedaż do dużych aktualizacji zawartości
Zostań przy bezpiecznej płatności EB24
Opisz swoją sytuację z powiązaniami konta
Kiedy NIE sprzedawać
Gdy twoje ogłoszenie jest aktywne, możesz edytować ceny wraz ze zmianami na rynku. Kalkulator aktualizuje się co najmniej codziennie, więc sprawdzanie szacunku co kilka tygodni trzyma cię przy aktualnym popycie na EB24. Chcesz wystawić? Możesz założyć darmowe konto sprzedawcy i uruchomić ogłoszenie RS3 w mniej niż pięć minut. Zobacz poziomy rang sprzedawcy, aby dowiedzieć się, jak reputacja z czasem przekłada się na wyższą konwersję.
Kupuj konta RuneScape z głową
Ten sam kalkulator, który pomaga sprzedawcom uczciwie wyceniać ogłoszenia, to najlepszy filtr dla kupujących szukających niedoszacowanych kont. Sześć poniższych zasad opisuje, jak doświadczeni kupujący EB24 zamieniają liczbę z kalkulatora w sygnał zakupowy.
- Porównaj każdą ofertę z kalkulatorem. Jeśli cena ofertowa jest poniżej naszego 25. percentyla dla tego samego przedziału typ konta x Total Level, trafiasz na okazję. Zwłaszcza gdy oferta wymienia stan Comp / Trim Comp cape i umiejętności na 200M xp.
- Wybieraj konta podające konkretne skille 200M xp i sprzęt T92 / T95 zamiast mglistych ogłoszeń „bogate konto”. Ogłoszenie „Trim Comp, 200M Invention + Slayer + Archaeology, pełny Cryptbloom + Eldritch Crossbow + Sanctum T95” zwraca się samo; „konto z wysokim poziomem i dużą ilością GP” rzadko.
- Przed zapłatą potwierdź przekazanie konta Jagex z pełnym dostępem do e-maila, authenticatora i odzyskiwania. Historia migracji konta Jagex ma znaczenie. Stare e-maile, nad którymi sprzedawca nie ma już pełnej kontroli, to najtrudniejsze przekazanie.
- Wybieraj konta, na których sprzedawca ma historię zrealizowanych transakcji na EB24. Doświadczeni sprzedawcy wyceniają bliżej uczciwej ceny rynkowej, z mniejszym dramatem przy negocjacjach.
- For PvM-focused buyers, look for Necromancy 99 accounts with full Sanctum of Rebirth gear over older Magic / Range / Melee triple-99 accounts that have not caught up to the current combat meta.
- RS3 nie ma w EB24 usługi boostu, więc konta nie mogą być podbite po zakupie. Wynik kalkulatora jest więc ostatecznym słowem, a nie punktem wyjścia. Kupuj na podstawie opisanego inwentarza, capes i umiejętności 200M, a nie potencjału.
Kiedy odsprzedaż naprawdę się opłaca
Kiedy rynek naprawdę płaci więcej
Kiedy darować sobie odsprzedaż
Zagrywka „premiera bossa”
Najlepsze przedziały wartości na start
Metodologia: jak EB24 wycenia konto RS3
Kalkulatory, które ukrywają metodologię, zasługują na brak zaufania. Oto dokładnie, jak ta strona tworzy każdy szacunek, jakie dane ją zasilają i co celowo pomijamy.
Skąd pochodzą dane
Jak budujemy zakres
Jak aktualny jest snapshot
Dlaczego publikujemy etykietę pewności
Dlaczego powiązanie konta ściśle dzieli przedział
Dlaczego doprecyzowanie danych wejściowych AI jest obowiązkowe dla RS3
Widzisz liczbę, która wygląda źle? Otwórz czat z dowolnego ogłoszenia w marketplace RuneScape i daj nam znać. Poprawki od sprzedawców i kupujących wracają bezpośrednio do sposobu, w jaki oceniamy nowe porównania.
FAQ kalkulatora wartości konta RuneScape
Pytania, które sprzedawcy i kupujący kont RuneScape zadają nam najczęściej: dlaczego powiązanie konta wyznacza dolną granicę, jak stan peleryny Comp / Trim Comp i umiejętności z 200M xp windują cenę, kiedy ustawić sprzedaż względem dużego dropu contentu lub weekendu Double XP Live i co naprawdę decyduje o wartości konta RuneScape (RS3) na marketplace EB24.
Ile jest warte moje konto RuneScape (RS3)?
Konto startowe (Total 0-999) mieści się w przedziale 6-20 USD. Konto ze środkowego etapu gry, Total 1000-1749, to 15-40 USD. Późny środek gry, Total 1750-2399, osiąga 35-100 USD. Weteran z Total 2400-2699, z większością 99 i dostępem do T90/T92, to 80-220 USD. Konta prawie maksymalne, Total 2700-2899, to 160-400 USD. Konta maksymalne / Comp (Total 2900+) regularnie osiągają 280-700+ USD. Wybierz powyżej powiązanie konta (Jagex / Legacy) i przedział Total Level, dodaj wartość banku, a potem wymień w opisie konkretne umiejętności z 200M xp, stan peleryny Comp / Trim Comp / Master Quest, kc elitarnych bossów (Telos, Solak, Vorago HM, Raksha, Kerapac HM) i bronie T92 / T95, by uzyskać dokładną liczbę doprecyzowaną przez AI.
Dlaczego wartość konta RS3 na poziom jest niższa niż w OSRS?
Trzy powody. Po pierwsze, ekonomie GP, na których to się opiera, mają bardzo różne stawki za jednostkę: GP z RS3 kosztuje około 3 USD za 1B na nieoficjalnym rynku RWT, a GP z OSRS około 15 USD za 100M, czyli ok. 50x różnicy na monetę. Po drugie, RS3 ma 29 umiejętności wobec 23 w OSRS, więc Total 2500 w RS3 jest wyraźnie mniej rzadki niż Total 1700 w OSRS w szerszej bazie graczy. Po trzecie, grono kupujących jest mniejsze: RS3 ma mniej jednoczesnych graczy niż OSRS, co obniża ceny po stronie popytu w każdym przedziale.
Dlaczego powiązanie konta (Jagex kontra Legacy) ściśle dzieli przedział?
Konta zunifikowane z Jagex (nowoczesny przepływ Jagex Account łączący RS3 i OSRS) są przekazywane ze zorganizowaną konfiguracją e-mail + authenticator + odzyskiwanie; konta Legacy tylko z e-mailem zależą od sytuacji z oryginalnym e-mailem. Kupujący wyceniają te dwie grupy jako osobne rynki: ryzyko przekazania kont Legacy jest istotnie wyższe, gdy oryginalny e-mail nie jest już w pełni pod kontrolą sprzedawcy. Kalkulator nigdy nie rozszerza się poza granicę powiązania.
Ile dodaje Completionist Cape (Comp) lub Trim Comp?
Comp i Trim Comp to dwa największe pojedyncze mnożniki w całej ekonomii kolekcjonerskiej RS3. Comp otwiera praktycznie każde osiągnięcie late-game, każdy quest, każdy diary, każdy miniquest i każdy grind reputacji; Trim Comp dodaje długi ogon (200M xp w wybranej umiejętności, każdy ukończony boss elite, każdy kamień milowy Slayer/Reaper, każda peleryna D&D i świąteczna). Konto Trim Comp zwykle wyceniane jest 2-3x wyżej niż podobnie wylevelowane konto bez Comp w tym samym przedziale Total Level. Stan peleryny nie jest strukturalnym polem DTO, więc wymień go wprost w opisie, żeby warstwa doprecyzowania AI go oceniła.
Ile dodaje wartość banku?
Wartość banku w GP z RS3 daje 3 USD za 1B (GP z RS3 jest wyraźnie tańsze niż GP z OSRS na nieoficjalnym rynku RWT - Bondy Jagex to umowny pułap po 8 USD za sztukę ≈ ekwiwalent 230M GP z RS3). Powyżej 1B GP doliczamy całe saldo po 3 USD za 1B, maksymalnie do +30% środka przedziału. Bank z 5B GP dodaje więc około 15 USD do szacunku środka, a bank z 20B GP około 60 USD, ograniczone regułą +30%.
Czy umiejętności z 200M xp zwiększają wartość?
Tak, wyraźnie, ale tylko gdy są wymienione z nazwy. Każde 200M xp w jednej umiejętności to grind ponad 100 godzin (Slayer, Invention, Dungeoneering i Archaeology to największe pożeracze czasu), a Trim Comp blokuje dostęp do wielu z nich. Dwa konta z Total 2950 mogą mieć wyraźnie różne ceny w zależności od tego, które umiejętności mają 200M xp. Wypisz w opisie swoje konkretne umiejętności 200M (np. „200M Invention, 200M Dungeoneering, 200M Slayer, 150M Archaeology”), by dostać uznanie ponad medianę przedziału.
Jak punktowane są liczby zabójstw elitarnych bossów i sprzęt T92 / T95?
Elitarne CV PvM (rekordy enrage Telosa, kc Solak HM, kc Vorago HM, kc Raksha, kc Kerapac HM, kc Zamorak Champion of the Gielinor Games, kc Sanctum of Rebirth) i sprzęt T92 / T95 najwyższego poziomu (zestaw Cryptbloom, Eldritch Crossbow, Roar of Awakening, Greater Ricochet, łuk Ezk'arrok, Necromancy T95) to najsilniejsze sygnały po Comp / Trim Comp. Żaden z nich nie mieści się w ustrukturyzowanym polu DTO; wymień je w opisie, aby warstwa dopracowania AI uwzględniła je ponad medianą przedziału.
Czy Necromancy 99 + poziom bojowy EOC ma znaczenie?
Tak. Necromancy to czwarty styl walki dodany w 2023 roku, a 99 Necromancy z pasującym sprzętem T95 (sprzęt Sanctum of Rebirth) to najczystszy pojedynczy sygnał konta PvM w obecnej mecie. Przy Necromancy limit Combat Level wynosi 152 (3 + 99 + 99 + 99 + 99 + 99 + 99, ograniczone formułą EOC). Combat 152 z maksymalnym Necromancy i sprzętem Sanctum jest stale wyceniany wyżej niż konto o tym samym Total Level bez Necromancy.
Ile dodają Quest Points i postęp osiągnięć?
Punkty questów otwierają konkretne bramki elitarnej zawartości: nowoczesna linia questów endgame (Sliske's Endgame, Children of Mah, City of Senntisten, Beneath Cursed Sands, Once Upon a Time in Gielinor, Final Boss) jest po kolei zablokowana przez QP. Postęp osiągnięć (system 5000 punktów osiągnięć) to najczystszy pojedynczy wskaźnik zdolności w poszczególnych obszarach: Master Quest Cape i różne kamienie milowe reputacji składają się na niego. Kalkulator opiera się na 400 QP i 2000 punktów osiągnięć i uwzględnia ±15%.
A co z kluczami Treasure Hunter i kosmetykami ze sklepu Solomon's Store?
Klucze Treasure Hunter mają minimalną wartość odsprzedaży, bo są wiązane przy odbiorze, a pula nagród jest mocno zależna od RNG. Nadpisania kosmetyczne z Solomon's Store (pełne stroje, nadpisania broni i petów) są przypisane do konta, ale widoczne w grze, a bogata szafa kosmetyków (ponad 5 lat nagród Premier Club, wiele pełnych nadpisań strojów, rzadkie kosmetyki z eventów) daje realną, choć skromną dopłatę dla kupujących, którym zależy na wyglądzie. Jeśli masz jakieś wyjątkowe nadpisania, wymień te najważniejsze w opisie.
Czy sprzedaż konta RuneScape jest dozwolona?
Regulamin Jagex technicznie zabrania przenoszenia kont, tak jak w większości gier online. W praktyce konta RS3 zmieniają właściciela na EB24 co tydzień bez problemów, zwłaszcza gdy kupujący zmienia e-mail i resetuje authenticator pierwszego dnia. Ryzyko jest niezerowe i mówimy o tym otwarcie. Użyj kalkulatora, by ustalić uczciwe oczekiwania, a potem przeczytaj nasz poradnik sprzedawcy RS3 z krokami minimalizującymi ryzyko po obu stronach.
Kiedy najlepiej sprzedać konto RS3?
Popyt osiąga szczyt podczas dużych dropów zawartości (premiera Necromancy, Sanctum of Rebirth, rozszerzenia Fort Forinthry), w oknie odnowienia Premier Club pod koniec grudnia / na początku stycznia oraz w weekendy Double XP Live, gdy kupujący spieszą się, by zablokować xp na koncie wyższego poziomu. Wystawienie w środku aktualizacji bez nadchodzącego bossa bojowego lub premiery umiejętności zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową. Uruchom kalkulator ponownie na tydzień przed znanym dropem zawartości.
Jak aktualne są dane stojące za wyceną wartości RuneScape?
Szacunki są odświeżane co najmniej co 24 godziny i korzystają ze sprzedaży i ogłoszeń z ostatnich 90 dni. Podczas dużych dropów zawartości (nowy boss, nowy styl walki, nowy dodatek) dane nadążają: gdy tylko zostaną sfinalizowane nowe transakcje, następny szacunek je uwzględni. Każdy wynik pokazuje znacznik czasu odczytu, więc zawsze dokładnie wiesz, jak świeże są dane.
Jak działa kalkulator wartości konta RuneScape
Każde oszacowanie powstaje z prawdziwych transakcji na marketplace EB24 w grze RuneScape, a nie z ogólnego wzoru ani zeskrobanych danych konkurencji. Oto dokładna droga twoich danych od formularza do widocznego zakresu wartości: na wejściu powiązanie konta, przedział Total Level, Combat, Quest Points, postęp w achievementach i wartość banku, na wyjściu percentyl porównywalnych transakcji EB24, z etykietą pewności i ścieżką audytu ogłoszeń stojących za liczbą.
Wybierz powiązanie konta i przedział Total Level Strategia przedziałów RuneScape 3 zaczyna się od powiązania konta: konta zunifikowane z Jagex (nowoczesny system logowania łączący RS3 i OSRS z jednym kontem Jagex) lub konta Legacy tylko z e-mailem. W każdym powiązaniu kalkulator grupuje według przedziału Total Level: Starter (0-999), Mid-game (1000-1749), Late mid-game (1750-2399), Veteran (2400-2699), Near-maxed (2700-2899) i Maxed / Comp (2900+). RS3 ma 29 umiejętności (Dungeoneering, Invention, Archaeology, Necromancy oprócz oryginalnego zestawu RuneScape 2), więc górna granica Total Level wynosi około 2970 przy 99 w każdej umiejętności. Przedział kończy się na 2900+, aby objąć obszar Comp / Trim Comp.
Wpisz swój postęp Total / Combat / Quest Points / Achievement Łączny poziom (maks. ~2970) to najczystszy przedział progresu w RS3. Combat Level (3–152 z Necromancy + EOC) to wymiar ważony pod PvM; Combat 152 z w pełni rozwiniętym stylem walki Necromancy to nowoczesny punkt odniesienia dla endgame. Quest Points odblokowują konkretne bramki elitarnej zawartości (Songs of Seren, linia questów Children of Mah, Final Boss). Postęp achievementów to najczystszy pojedynczy wskaźnik zdolności w poszczególnych obszarach.
Dodaj wartość banku (GP) i opisz Comp + 200M xp + boss kc Wartość banku w GP z RS3 daje 3 USD za 1B (GP z RS3 jest wyraźnie tańsze niż GP z OSRS na nieoficjalnym rynku RWT. Bondy Jagex to umowny pułap po 8 USD za sztukę ≈ ekwiwalent 230M GP z RS3). Completionist Cape (Comp), Trimmed Completionist Cape (Trim Comp), Master Quest Cape i 200M xp w umiejętnościach to największe atuty. Każdy wymóg Trim Comp to osobny grind na ponad 100 godzin. Kc elitarnych bossów (Telos / Solak / Vorago HM / Raksha / Kerapac HM / Zamorak) i sprzęt T92 / T95 z najwyższej półki (Cryptbloom, Eldritch Crossbow, Roar of Awakening, Ezk'arrok) trafiają do wymaganego opisu, aby warstwa doprecyzowania AI mogła ocenić długi ogon.
Porównujemy z prawdziwą sprzedażą RuneScape na EB24 Każde oszacowanie opiera się na porównywalnych kontach RS3 sprzedanych lub aktywnie wystawionych na marketplace EB24 w ciągu ostatnich 90 dni przy tym samym typie konta i przedziale Total Level, a następnie bierzemy 25., 50. i 75. percentyl tych cen. Combat, Quest Points, postęp w achievementach i wartość banku przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Comp / Trim Comp, grindy do 200M xp, kc elitarnych bossów i ekwipunek T92+ dodatkowo kształtują zakres przez wynik opisu dopracowany przez AI.
Sprawdź zakres, pewność i ślad Dostajesz niską, oczekiwaną i wysoką cenę oraz etykietę pewności. Konta Comp / Trim Comp i poziom multi-200M xp zwykle mają niską lub średnią pewność, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma. Wiersz rozbicia „Bank value bonus” podaje dokładną liczbę zaliczonego GP; wynik opisu udoskonalony przez AI podaje osobno wartość za Comp / 200M / bossy, by liczba pozostała sprawdzalna.