Ile jest warte twoje konto World of Tanks?
Darmowa wycena oparta na prawdziwych transakcjach na marketplace EB24. Wybierz poniżej region i przedział WN8, a potem dodaj czołgi premium, złoto i skład czołgów nagrodowych.
- Bez logowania
- Bez Wargaming ID
- Odświeżane codziennie
Wybierz region (EU / NA / Asia / RU) i przedział WN8, dodaj ogólny winrate, liczbę czołgów premium, złoto i bony, a my porównamy twoje konto WoT z prawdziwymi transakcjami EB24 z ostatnich 90 dni.
Bez logowania, bez danych dostępu. Prosimy tylko o publiczne atrybuty konta.
- 90 dni prawdziwej sprzedaży EB24 zasila każdą wycenę.
- 3 poziomy pewności, dzięki którym widać, jak gęste są dane.
- 12 mies. mediana trendu cen, odświeżana codziennie.
- 0 ryzyka bez logowania i bez danych logowania do gry, nigdy.
Ile jest warte konto World of Tanks?
Szczera odpowiedź: konta WoT wycenia się najpierw według regionu, potem według przedziału umiejętności WN8, a na końcu według zestawu czołgów nagrodowych, liczby czołgów premium, salda golda i ogólnego winrate. Nasz kalkulator opiera każdą wycenę na prawdziwych transakcjach na marketplace World of Tanks na EB24, pogrupowanych według regionu (EU / NA / Asia / SA / China. Wargaming prowadzi je jako oddzielne shardy) skrzyżowanego z przedziałem WN8 (Bad / Average / Good / Great / Unicum).
For a fast feel, a Bad-band account (WN8 0–499) lands in the $15–$50 range. A Good WN8 1500–2499 account with multiple tier X and a solid premium lineup clears $80–$230. Great WN8 2500–3999 accounts with one or two reward tanks reach $180–$480 routinely. Unicum accounts (WN8 4000+) with an Object 279(e), Chieftain or a deep clan-reward lineup clear $350–$950+, and accounts carrying scarcity premiums like E25, Type 59 or KV-5 command a real premium because Wargaming no longer sells them.
Cztery czynniki, które wpływają na cenę każdego konta WoT
Region + przedział WN8 to wymiary grupowania
Czołgi nagrodowe i wybrane czołgi premium są królotwórcami
Gold + bonds to dolna granica wartości zgromadzonej
Winrate potwierdza WN8
Orientacyjne zakresy cen na marketplace EB24: WoT
Poniższa tabela to orientacyjne zestawienie. Czołgi nagrodowe, wybrane czołgi premium, saldo złota i bonów, Marks of Excellence oraz liczba czołgów poziomu X dodają istotny bonus za jednostkę do każdego wiersza.
| Ranga | Zakres w USD | Notatki |
|---|---|---|
| Słabe (WN8 0-499) | $15 – $50 | nowe / levelowanie, brak wartościowych czołgów premium |
| Przeciętne (WN8 500-1499) | $35 – $110 | kilka czołgów premium, średni grind Credits |
| Dobre (WN8 1500-2499) | $80 – $230 | wiele tier X, solidny skład premium, Marks of Excellence w drodze |
| Świetny (WN8 2500-3999) | $180 – $480 | gra z top 5%, często 1-2 czołgi-nagrody (907, 260) |
| Unicum (WN8 4000+) | $350 – $950+ | top 1%, często skład Object 279(e) / Chieftain / nagrody klanowe |
Orientacyjne zakresy w USD. Aktualny kalkulator powyżej pobiera ostatnie 90 dni sprzedaży EB24 i przelicza codziennie. Wartości w tabeli to statyczne odniesienie, a nie wycena.
Co wpływa na cenę konta WoT?
Nie wszystkie atrybuty ważą tyle samo, gdy kupujący wyceniają konto World of Tanks. Dzielimy je na trzy grupy, żeby od razu było widać, na których danych warto się skupić, jeśli chcesz dokładniejszej wyceny lub mocniejszego ogłoszenia.
Główne czynniki (≈85% ceny)
- Przedział WN8, wymiar przedziału (≈25%)
- Czołgi nagrodowe (Object 279(e), Chieftain, IS-7, 907, VK 72.01 K, 260), wymienione w opisie (≈25%)
- Wymienione czołgi premium (E25, KV-5, Type 59, Defender, Patriot, Skorpion G), podane w opisie (≈15%)
- Liczba czołgów Tier X + Marks of Excellence, wymienione w opisie (≈10%)
- Saldo złota + bonds, próg wartości zmagazynowanej (≈10%)
Drobne czynniki (ostatnie ≈15%)
- Ogólny winrate, potwierdza WN8 w całej historii konta
- Rozegrane bitwy (ponad 50 000 to terytorium weteranów), wymienione w opisie
- Saldo Credits (silver), miękka waluta progresji
- Pozostałe dni konta premium (cykliczna subskrypcja Wargaming), podane w opisie
- Obecny klan + zestaw nagród klanu, wymienione w opisie
- Region (EU / NA najbardziej płynne)
Jak naprawdę wycenia się poziomy czołgów nagrodowych / premium w WoT
WoT ma najbogatszą po EVE ekonomię nagród, których nie da się kupić. Poniższa hierarchia poziomów to podstawa wyceny doświadczonych handlarzy WoT, po regionie i WN8.
Poziom 1, czołgi z nagród Apex
Poziom 2, premium klasyki z power creepu
Poziom 3, premium z obecnej mety
Poziom 4, linia misji osobistej + nagrody Frontline
Za co kupujący nie płacą
Dodanie poniższych elementów do ogłoszenia rzadko podnosi cenę końcową, a czasem ją obniża, bo opis wygląda na przepełniony.
- Subiektywne twierdzenia o „świetnym składzie crew”, których kupujący nie mogą zweryfikować na zrzutach ekranu
- Ogólne opisy „dużo czołgów premium”, które nie podają konkretnych czołgów
- Zawyżone WN8 / winrate niezgodne z panelem statystyk w grze lub zrzutem WoT-life
- Setki niewykorzystanych skrzyń Christmas / Lunar (pula nagród jest skrzywiona przez RNG i wiąże się po odebraniu)
- Konta z aktywnym mute / banem czatu / świeżym statusem odwołania od bana
- Konta na Wargaming.net ID, dla którego sprzedawca nie może zwolnić e-maila odzyskiwania
Ceny kont WoT według przedziału WN8
WN8 to najczystszy przedział umiejętności i postępu w WoT, bo wzór wywodzi się ze społeczności i jest stabilny między patchami. Kalkulator grupuje według regionu (Europa / Ameryka Północna / Azja / Ameryka Południowa / Chiny) skrzyżowanego z przedziałem WN8; wąskie grupy z małą liczbą danych poszerzają się o ±1 przedział, zanim wejdzie model zapasowy. Region liczy się ściśle. Shardy Wargaming się nie łączą.
Przeglądaj konta WoT według regionu
Przeglądaj konta WoT według czołgu nagrodowego
Sprzedaż konta WoT za maksymalną wartość
Największy błąd, jaki widzimy na marketplace EB24 World of Tanks, to sprzedawcy opierający cenę na tym, ile osobiście wydali przez lata na czas Premium, paczki gold i skrzynie świąteczne, a nie na tym, za ile schodzą porównywalne konta. Poniższe wskazówki odróżniają ogłoszenia, które sprzedają się w tydzień, od tych, które leżą i kończą ze zniżką.
Wystawiaj w oszacowanym zakresie
Zrób zrzut ekranu garażu, panelu statystyk i stojaka z czołgami nagród
Dopasuj sprzedaż do dużych aktualizacji zawartości
Zostań przy bezpiecznej płatności EB24
Opisz swoją sytuację z Wargaming ID
Kiedy NIE sprzedawać
Gdy twoje ogłoszenie jest aktywne, możesz edytować ceny wraz ze zmianami na rynku. Kalkulator aktualizuje się co najmniej codziennie, więc sprawdzanie szacunku co kilka tygodni trzyma cię przy aktualnym popycie na EB24. Chcesz wystawić? Możesz założyć darmowe konto sprzedawcy i uruchomić ogłoszenie WoT w mniej niż pięć minut. Zobacz poziomy rang sprzedawcy, aby dowiedzieć się, jak reputacja z czasem przekłada się na wyższą konwersję.
Kupuj konta World of Tanks z głową
Ten sam kalkulator, który pomaga sprzedawcom uczciwie wyceniać ogłoszenia, to najlepszy filtr dla kupujących szukających niedoszacowanych kont. Sześć poniższych zasad opisuje, jak doświadczeni kupujący EB24 zamieniają liczbę z kalkulatora w sygnał zakupowy.
- Porównaj każdą ofertę z kalkulatorem. Jeśli cena ofertowa jest poniżej naszego 25. percentyla dla tego samego regionu i przedziału WN8, trafiasz na okazję. Zwłaszcza gdy oferta wymienia czołgi nagrodowe Tier 1 (Object 279(e), Chieftain, 907) i czołgi premium z obecnej mety.
- Wybieraj konta podające konkretne czołgi nagrodowe z nazwy (Object 279(e), Chieftain, IS-7, 907, VK 72.01 K) zamiast mglistych ogłoszeń „dużo czołgów nagrodowych”. Tożsamość ma znaczenie, gdy dojdziesz do jakiegokolwiek istotnego przedziału cenowego.
- Przed zapłatą potwierdź przekazanie Wargaming ID z pełnym resetem e-maila, authenticatora i powiązania maszyny w Wargaming Game Center. Sprzedawca, który nie potrafi zwolnić oryginalnego e-maila, to przyczyna sporu numer 1.
- Sprawdź WN8 / WR w niezależnym trackerze statystyk (WoT-life, tomato.gg, Wotlabs). Ogłoszenie z WN8 na poziomie Unicum powinno zgadzać się z publicznym trackerem. Jeśli się nie zgadza, sprzedawca niedawno zrobił reroll albo wywindował wynik.
- Wybieraj konta, na których sprzedawca ma historię zrealizowanych transakcji na EB24. Doświadczeni sprzedawcy wyceniają bliżej uczciwej ceny rynkowej, z mniejszym dramatem przy negocjacjach.
- WoT nie ma na EB24 usługi podbijania poziomu w grze, więc konta nie mogą być rozbudowane po zakupie. Wynik kalkulatora jest więc ostatecznym słowem, a nie punktem wyjścia. Kupuj na podstawie opisanego garażu i czołgów nagrodowych, a nie potencjału.
Kiedy odsprzedaż naprawdę się opłaca
Kiedy rynek naprawdę płaci więcej
Kiedy darować sobie odsprzedaż
Zagrywka „misja osobista”
Najlepsze przedziały wartości na start
Metodologia: jak EB24 wycenia konto WoT
Kalkulatory, które ukrywają metodologię, zasługują na brak zaufania. Oto dokładnie, jak ta strona tworzy każdy szacunek, jakie dane ją zasilają i co celowo pomijamy.
Skąd pochodzą dane
Jak budujemy zakres
Jak aktualny jest snapshot
Dlaczego publikujemy etykietę pewności
Jak działa rozszerzanie
Dlaczego doprecyzowanie danych wejściowych AI jest obowiązkowe dla WoT
Widzisz liczbę, która wygląda źle? Otwórz czat z dowolnego ogłoszenia w marketplace WoT i daj nam znać. Poprawki od sprzedawców i kupujących wracają bezpośrednio do sposobu, w jaki oceniamy nowe porównania.
FAQ kalkulatora wartości konta World of Tanks
Pytania, które sprzedawcy i kupujący kont World of Tanks zadają nam najczęściej: dlaczego region to ścisły podział, jak przedział WN8 i skład czołgów nagrodowych windują cenę, kiedy ustawić sprzedaż względem dropu misji osobistej lub eventu ze skrzyniami świątecznymi i co naprawdę decyduje o wartości konta WoT na marketplace EB24.
Ile jest warte moje konto World of Tanks?
Konto z przedziału Bad (WN8 0-499) mieści się w zakresie 15-50 USD. Średnie WN8 500-1499 z kilkoma czołgami premium sięga 35-110 USD. Dobre WN8 1500-2499 z wieloma czołgami tier X i solidnym składem premium sięga 80-230 USD. Konto z Great WN8 2500-3999 z jednym lub dwoma czołgami nagrodowymi (907, Object 260, IS-7) rutynowo osiąga 180-480 USD. Konta Unicum WN8 4000+, czyli top 1% bazy graczy, sięgają 350-950+ USD, gdy mają Object 279(e), Chieftain lub rozbudowany skład nagród klanowych. Wybierz powyżej swój region i przedział WN8 i dodaj saldo złota, a potem wymień w opisie konkretne czołgi nagrodowe, czołgi premium (E25, KV-5, Type 59, Defender, Skorpion G, Patriot), kampanie Marks of Excellence i historię klanu, aby uzyskać dokładną liczbę dopracowaną przez AI.
Dlaczego region jest ścisłym wymiarem przedziału?
Wargaming obsługuje Europę, Amerykę Północną, Azję, Amerykę Południową i Chiny jako fizycznie oddzielone shardy z różnymi grafami kont. Konta EU nie da się używać na serwerze NA ani Asia, bazowy SerNo / Wargaming ID jest przypisany do regionu, a czołgi nagrodowe zdobyte w jednym regionie nie są przenoszone. Kupujący wyceniają każdy region jako osobny rynek, a EU i NA są najbardziej płynne. Kalkulator nigdy nie wychodzi poza granicę regionu.
Czym jest WN8 i czym różni się od Personal Rating?
WN8 to wywodzący się ze społeczności wskaźnik umiejętności, który stał się uniwersalnym dowodem wiarygodności na każdej stronie handlowej WoT. Personal Rating (PR) to własny złożony wskaźnik Wargaming udostępniany w API: koreluje z WN8 na tyle silnie na poziomie przedziałów, że na EB24 używamy pola API jako zastępczego magazynu WN8. Etykiety formularza i granice przedziałów odpowiadają progom WN8, które społeczność już zna: Słaby <500, Średni 500–1499, Dobry 1500–2499, Świetny 2500–3999, Unicum 4000+.
Jak punktowane są czołgi nagrodowe?
Czołgi nagrodowe to najmocniejszy sygnał wyceny w WoT poza przedziałem, bo nie da się ich kupić: Object 279(e) (szczyt kampanii misji osobistych), T95/FV4201 Chieftain (nagroda z Ranked / Global Map / klanu zależnie od ery), IS-7 (Battle Pass / misja osobista), Object 907 (nagroda klanowa), VK 72.01 K (wielka nagroda Frontline), Concept 1B (wczesny Battle Pass), Object 260, Excalibur, T55A i StuG IV (starsza linia misji osobistych). Każdy z nich to 100+ godzin zorganizowanej gry. Wymień swoje wprost w opisie - żaden z nich nie mieści się w ustrukturyzowanym polu DTO, a warstwa doprecyzowania AI wlicza je ponad medianę przedziału.
Dlaczego niektóre czołgi premium są cenniejsze od innych?
Czołgi premium dzielą się na trzy grupy. Klasyki power creepu (E25, KV-5, Type 59) nie są już sprzedawane przez Wargaming i handluje się nimi jak deficytowymi aktywami. Obecne premium z mety (Object 252U Defender, T26E5 Patriot, Skorpion G, Bourrasque, Lansen C, EBR FL 10) mają realną wartość za bitwę, bo są lepsze od czołgów z drzewka tego samego poziomu. Premium świąteczne/kolekcjonerskie (Pz B2, Sexton I, Mutant 6) mają głównie wartość kosmetyczną. Wpisz w opisie nazwy swoich czołgów premium, aby warstwa doprecyzowania AI oceniła je poprawnie - niejasna linijka „dużo czołgów premium” nie dostanie takiej oceny, jaką dostaje linijka „KV-5 + Type 59 + Object 252U Defender + 3 marks Skorpion G”.
Ile dodaje saldo golda?
Saldo gold to największe pole wartości zgromadzonej, jakie przechwytuje formularz ogłoszenia. Powyżej 1000 gold wliczamy pełne saldo po 5 USD za 1000, z limitem +15% środka przedziału. Nieoficjalny rynek RWT wycenia obecnie gold na około 0,005 USD za sztukę; sprzedaż detaliczna paczek gold Wargaming to około 0,013 USD za gold (75 gold ≈ 0,40 USD), więc używamy niższego kursu RWT z łagodzoną krzywą i twardym limitem, by zawyżone saldo gold nie uciekło od bazowej wartości przedziału.
Jak uwzględniane są Bonds i Credits?
Bondy to elitarna waluta umiejętności z czasów po 2018 roku, zdobywana w Ranked Battles, misjach i nagrodach klanowych, z małym sklepem bondów Wargaming. Odblokowują ulepszony sprzęt i dyrektywy, więc duża ilość bondów (50k+) to realny atut konta: wyceniany na 4 USD za 1000 z limitem +10%. Credits (silver) to miękka waluta postępu generowana grą, użyteczna, ale o bardzo niskiej wartości w USD za sztukę, więc ograniczamy silver do 1 USD za 10M / +5%. Obie wartości opierają się na stawkach z realnych transakcji RWT, a nie na cenach detalicznych Wargaming.
Czy Marks of Excellence (MoE) zwiększają wartość?
Tak, gdy są podane per czołg. Marks of Excellence (1, 2 lub 3 marki zdobyte przez trwałą ponadprzeciętną wydajność na konkretnym czołgu) są widoczne w grze i w API oraz świadczą, że sprzedawca naprawdę grał oznaczonymi czołgami, a nie tylko je kupił. Trzy marki na poziomie X (zwłaszcza czołgu z nagrody klanowej lub kampanijnej) to prawdziwa wizytówka. Wypisz wprost w opisie czołgi z markami („3 marki Skorpion G, 3 marki E25, 2 marki Object 277, 3 marki Chieftain”), by warstwa doprecyzowania AI je uwzględniła.
Czy liczba rozegranych bitew się liczy?
Tak, ale z malejącym efektem. 50000+ bitew to sygnał konta weterana, względem którego kupujący mogą zweryfikować WN8 / win rate: wysokie WN8 przy niskiej liczbie bitew doświadczeni kupujący WoT uważają za podejrzane. Powyżej 100k bitew wartość za bitwę maleje, bo długi ogon niewiele zmienia WN8 czy WR. W obecnym DTO nie ma ustrukturyzowanego pola battles_played; wpisz liczbę bitew wprost w opisie, by dostać pełne uznanie.
Jak uwzględniane jest konto premium / pozostałe dni Premium?
Aktywne konto premium to cykliczna subskrypcja Wargaming, która podwaja zdobywanie XP i kredytów. Pozostałe dni premium są widoczne w panelu konta i dodają realny bonus za dzień w przeliczeniu na USD (360-dniowa subskrypcja Premium kosztuje ok. 80 USD, więc 100+ pozostałych dni ma realne znaczenie). Obecne DTO nie rejestruje tego jako pola strukturalnego; wpisz w opisie „180 days Premium remaining”, aby warstwa udoskonalania AI mogła to uwzględnić.
Czy sprzedaż konta World of Tanks jest dozwolona?
Regulamin Wargaming formalnie zakazuje przenoszenia kont, tak jak w większości gier online. W praktyce konta WoT zmieniają właściciela na EB24 co tydzień bez problemów, zwłaszcza gdy kupujący od pierwszego dnia zmienia powiązany e-mail i resetuje authenticator. Przekazanie Wargaming ID jest głównym ryzykiem bezpieczeństwa: bezpieczna płatność EB24 wstrzymuje środki do czasu, aż kupujący potwierdzi zmianę e-maila i hasła, a pierwotny sprzedawca nie będzie w stanie odzyskać konta. Użyj kalkulatora, by ustalić uczciwe oczekiwania, a potem przeczytaj nasz poradnik sprzedawcy WoT, by poznać kroki minimalizujące ryzyko po obu stronach.
Kiedy najlepiej sprzedać konto WoT?
Popyt osiąga szczyt podczas dużych dropów zawartości (nowa linia misji osobistych zawsze przyciąga graczy szukających konta, które ma już wymagane czołgi), sezonów wielkich nagród Frontline, finałów Ranked Battle, skrzynek świątecznych / na Chiński Nowy Rok (gdy kupujący chcą bogatego konta startowego, na którym wydadzą skrzynki) oraz przy startach sezonów Battle Pass. Wystawienie w środku aktualizacji bez nadchodzącego sezonu Frontline lub Ranked zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową.
Jak aktualne są dane stojące za wyceną wartości WoT?
Szacunki są odświeżane co najmniej co 24 godziny i korzystają ze sprzedaży i ogłoszeń z ostatnich 90 dni. Podczas dużych dropów zawartości (nowa kampania misji osobistych, nagroda główna Frontline, sezon Battle Pass) dane nadążają: gdy tylko zostaną sfinalizowane nowe transakcje, następny szacunek je uwzględni. Każdy wynik pokazuje znacznik czasu odczytu, więc zawsze dokładnie wiesz, jak świeże są dane.
Jak działa kalkulator wartości konta World of Tanks
Każde oszacowanie powstaje z prawdziwych transakcji na marketplace EB24 w grze World of Tanks, a nie z ogólnego wzoru ani zeskrobanych danych konkurencji. Oto dokładna droga twoich danych od formularza do widocznego zakresu wartości: na wejściu region, przedział WN8, winrate, czołgi premium, gold + bonds, na wyjściu percentyl porównywalnych transakcji EB24, z etykietą pewności i ścieżką audytu ogłoszeń stojących za liczbą.
Wybierz region i przedział umiejętności WN8 Strategia przedziałów w World of Tanks zaczyna się od regionu: Europa, Ameryka Północna, Azja, Ameryka Południowa i Chiny. Wargaming prowadzi je jako osobne shardy, których nie da się połączyć, więc marketplace wycenia każdy region jako osobny rynek. W obrębie regionu kalkulator dzieli na przedziały WN8: Bad (<500), Average (500-1499), Good (1500-2499), Great (2500-3999), Unicum (4000+). To uniwersalna miara umiejętności w społeczności, a Unicum to górny ~1% graczy.
Wpisz swoje WN8 / ogólny winrate / liczbę czołgów premium WN8 (Personal Rating w API) to najlepsze pojedyncze podsumowanie konta w jednej liczbie. Ogólny winrate to drugi najsilniejszy sygnał, bo jest liczony z całej historii konta. 50% to średnia, 55%+ to dobry wynik, 60%+ jest rzadkie. Trzeci wymiar to posiadane czołgi premium: każdy E25, KV-5, Type 59, T26E5 Patriot, Skorpion G, Object 252U Defender czy Lansen C to płatny zasób, który przechodzi razem z kontem.
Dodaj gold, credits, bondy i opisz nagrodowe czołgi + MoE Saldo gold to waluta premium: wliczamy 1000+ gold po 5 USD za 1000, z limitem +15% środka przedziału (gold kosztuje około 0,005 USD za sztukę na nieoficjalnym rynku RWT, a w sprzedaży Wargaming około 0,013 USD). Bonds to waluta elitarnych umiejętności po 2018, zdobywana, a nie kupowana poza małym sklepem bonds Wargaming, wliczana po 4 USD za 1000 / limit +10%. Credits (silver) to miękka waluta po 1 USD za 10M / limit +5%. Czołgi nagrodowe (Object 279(e) z kampanii misji osobistych, T95/FV4201 Chieftain z Ranked / Global Map, IS-7 z misji osobistej, Object 907 z nagrody klanu, VK 72.01 K z Frontline, Concept 1B z Battle Pass), zdobyte kampanie Marks of Excellence, liczba czołgów poziomu X, łączna liczba rozegranych bitew, obecny klan i pozostałe dni aktywnego premium trafiają do wymaganego opisu, aby warstwa dopracowania AI mogła ocenić długi ogon.
Porównujemy z prawdziwą sprzedażą World of Tanks na EB24 Każde oszacowanie opiera się na porównywalnych kontach WoT sprzedanych lub aktywnie wystawionych na marketplace EB24 w ciągu ostatnich 90 dni w tym samym regionie i przedziale WN8, a następnie bierzemy 25., 50. i 75. percentyl tych cen. Winrate, czołgi premium, gold, bonds i credits przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Czołgi nagrodowe, Marks of Excellence, liczba czołgów poziomu X i rozegrane bitwy dodatkowo kształtują zakres przez wynik opisu dopracowany przez AI.
Sprawdź zakres, pewność i ślad Dostajesz niską, oczekiwaną i wysoką cenę oraz etykietę pewności. Konta Unicum i ogłoszenia bogate w czołgi nagrodowe zwykle mają niską lub średnią pewność, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma. Posiadacze Object 279(e), Chieftain i 907 nie sprzedają często. Wiersz rozbicia „Gold balance bonus” podaje dokładną liczbę zaliczonego złota; wynik opisu udoskonalony przez AI podaje osobno wartość za czołgi nagrodowe, by liczba pozostała sprawdzalna. Gdy wąski przedział jest zbyt ubogi w dane, poszerzamy go o ±1 WN8, zanim wrócimy do modelu.