Darmowa wycena konta World of Warcraft

Ile jest warte twoje konto World of Warcraft?

Darmowa wycena oparta na prawdziwych transakcjach na marketplace EB24. Wybierz poniżej region i przedział ilvl, a potem dodaj czołgi premium, złoto i skład czołgów nagrodowych.

  • Bez logowania
  • Bez danych logowania Battle.net
  • Odświeżane codziennie
Przeglądaj konta World of Warcraft →

Wybierz region (Americas / Europe / Korea / Taiwan) i przedział ilvl, dodaj liczbę wierzchowców i saldo złota, a my porównamy twoje konto WoW z prawdziwymi transakcjami EB24 z ostatnich 90 dni.

Wymagane
Opcjonalnie Pomiń wszystko, czego nie masz pod ręką. Wynik nadal będzie dokładny.
  • 90 dni prawdziwej sprzedaży EB24 zasila każdą wycenę.
  • 3 poziomy pewności, dzięki którym widać, jak gęste są dane.
  • 12 mies. mediana trendu cen, odświeżana codziennie.
  • 0 ryzyka bez logowania i bez danych logowania do gry, nigdy.
Wartość konta World of Warcraft

Ile jest warte konto World of Warcraft?

Szczera odpowiedź: konta WoW wycenia się najpierw według regionu, potem według obecnego przedziału item level (gearscore), a na końcu według ratingu Mythic+, progresji raid (AOTC / CE), konkretnych rzadkich wierzchowców, salda golda i wierzchowców Gladiator. Nasz kalkulator opiera każdą wycenę na prawdziwych transakcjach na marketplace World of Warcraft na EB24, pogrupowanych według regionu (Americas & Oceania / Europe / Korea / Taiwan. Konta Battle.net są przypisane do regionu) skrzyżowanego z przedziałem ilvl (Leveling / Catch-up / Heroic-ready / Raid-ready / Mythic tier) w The War Within (limit poziomu 80).

For a fast feel, a leveling account (ilvl 0–499) lands in the $15–$50 range. A heroic-ready ilvl 600–619 account with M+ entry and AOTC potential clears $80–$220. Raid-ready ilvl 620–639 accounts with KSM-tier M+ and heroic raid kills reach $140–$370 routinely. Mythic-tier accounts (ilvl 640+) with current-tier Cutting Edge and 3000+ M+ rating clear $240–$650+, and accounts carrying Invincible, Ashes of Al'ar or a deep Gladiator-mount lineup command a meaningful premium because the supply at the top is structurally tiny.


Cztery czynniki, które wpływają na cenę każdego konta WoW

Region + przedział ilvl to wymiary grupowania
Battle.net prowadzi Ameryki i Oceanię, Europę, Koreę i Tajwan jako regionalnie zablokowane grafy kont, które nigdy się nie łączą. W obrębie każdego regionu konto wycenia się według item levelu. To najczystsza pojedyncza liczba odróżniająca świeżego alta z maksymalnym poziomem od rajdera Mythic z aktualnej zawartości. Od levelingu <500 do poziomu Mythic 640+, z rozszerzeniem o ±1 przedział, gdy wąski przedział jest zbyt mały, i nigdy między regionami.
Postęp w raidach i rating M+ decydują o wszystkim
Cutting Edge is the prestige raid title earned by killing the final boss of the current tier on Mythic before the next tier launches; Ahead of the Curve is the heroic-tier sibling. M+ rating with title (Khan ~2000 / Hero ~2500 / Elite ~3000 / Portal Master ~3500) is the second-strongest non-bucket signal. 3000+ rating is roughly the top 0.1% of M+ players. Name your CE / AOTC state per raid tier and your peak M+ rating + title in the description so the AI refinement layer credits them on top of the bucket median.
Rzadkie wierzchowce i wierzchowce Gladiator to długoterminowy flex
Status-symbol rare mounts split into three tiers. Tier 1 low-drop legacy raid mounts: Invincible (Lich King 25H, ~1% drop), Mim's Head (Yogg-Saron 25H), Ashes of Al'ar (Kael'thas Sunstrider). Tier 2 long-RNG world rares: Long-Forgotten Hippogryph, Time-Lost Proto-Drake, Mighty Caravan Brutosaur. Tier 3 holiday RNG: Headless Horseman's Mount, Big Love Rocket. Gladiator mounts from PvP seasons (top ~0.5% of arena players per season) are unbuyable prestige flexes. Each gets a real per-mount AI credit when named in the description.
Gold + liczba mountów to dolna granica wartości zgromadzonej
Saldo gold jest wliczane po 9 USD za 100k powyżej 100k gold, z limitem +20% środka przedziału (oparte na kursie WoW Token, ok. 200k gold za 20 USD w sprzedaży). Liczba mountów to sygnał kolekcjonerski długiego ogona po 0,15 USD za mount w granicach ±15% od kotwicy przedziału wynoszącej 400 mountów. Konto z 600 mountami wyraźnie wyprzedza konto z 250 mountami w tym samym przedziale. Razem wyznaczają dolną granicę wartości zgromadzonej niezależnie od postępu w raidach.

Orientacyjne zakresy cen na marketplace EB24: WoW

Poniższa tabela to orientacyjne zestawienie. Rating M+ i tytuł, stan AOTC / CE, konkretne rzadkie mounty, mounty Gladiatora i liczba postaci z maksymalnym poziomem dodają istotny bonus za jednostkę do każdego wiersza.

RangaZakres w USDNotatki
Levelowanie (ilvl 0-499)$15 – $50nowe / przed endgame, postacie ze starszych dodatków
Nadrabianie (ilvl 500-599)$40 – $120gotowe na world questy i heroiczne dungeony, bez raidu z aktualnego poziomu
Gotowe na Heroic (ilvl 600-619)$80 – $220Wejście M+, zakres normalnego raidu, potencjał AOTC
Gotowe do raidów (ilvl 620-639)$140 – $370M+ na poziomie KSM, bossy raidowe pokonane na Heroic, często AOTC
Poziom Mythic (ilvl 640+)$240 – $650+raid mythic bieżącego poziomu + ocena M+ 3000+, potencjał Cutting Edge

Orientacyjne zakresy w USD. Aktualny kalkulator powyżej pobiera ostatnie 90 dni sprzedaży EB24 i przelicza codziennie. Wartości w tabeli to statyczne odniesienie, a nie wycena.

Co wpływa na cenę konta WoW?

Nie wszystkie atrybuty ważą tyle samo, gdy kupujący wyceniają konto World of Warcraft. Dzielimy je na trzy grupy, żeby od razu było widać, na których danych warto się skupić, jeśli chcesz dokładniejszej wyceny lub mocniejszego ogłoszenia.

Główne czynniki (≈85% ceny)

  • Przedział poziomu przedmiotów (ilvl), wymiar grupy (≈25%)
  • Progres w raidach (Cutting Edge / AOTC na obecnym poziomie raidów), podany w opisie (≈20%)
  • Rating Mythic+ + tytuł (Elite / Hero / Khan / Portal Master), podane w opisie (≈15%)
  • Wymienione rzadkie wierzchowce (Invincible, Mim's Head, Ashes of Al'ar, Headless Horseman, Long-Forgotten Hippogryph), podane w opisie (≈15%)
  • Saldo złota + liczba wierzchowców, próg wartości zmagazynowanej (≈10%)

Drobne czynniki (ostatnie ≈15%)

  • Wierzchowce Gladiator / Elite z sezonów PvP, podane w opisie
  • Liczba postaci z maksymalnym poziomem + obsadzone role, podane w opisie
  • Łączna liczba petów / zabawek / transmogów, kolekcjonerski długi ogon
  • Ukończone zbroje Heritage + skiny artefaktów z siedziby klasy, podane w opisie
  • Aktywny WoW Token / Game Time, pozostały czas wymieniony w opisie
  • Region (Americas i Oceania / Europa najbardziej płynne; Korea + Tajwan rzadsze)

Jak naprawdę wycenia się poziomy prestiżu w WoW

WoW ma najbogatszą ekonomię prestiżowych kosmetyków wśród wszystkich MMORPG. Poniższa hierarchia poziomów to podstawa wyceny doświadczonych handlarzy WoW, po regionie i przedziale ilvl.

Poziom 1, prestiż Apex. Cutting Edge z aktualnego raidu + 3000+ M+
Cutting Edge na obecnym poziomie rajdu (8/8M przed startem następnego) i rating Mythic+ 3000+ z tytułem sezonu (Elite / Portal Master) to szczytowe osiągnięcia. Każde wymaga zorganizowanej gry w topowej gildii i sezonowego grindu do szczytowego ratingu. Konto Tier 1 często dominuje nad resztą wyceny.
Poziom 2, mega-rary z raidów Legacy
Invincible (Lich King 25H, ~1% dropu), Mim's Head (Yogg-Saron 25H), Ashes of Al'ar (Kael'thas Sunstrider), Onyxian Drake, Heavenly Crimson Cloud Serpent (boss światowy Sha of Anger). Każdy z nich to wierzchowiec jako symbol statusu, który wymaga lat cotygodniowego farmienia albo jednorazowego szczęśliwego dropu. Pojedynczy wierzchowiec Tier 2 zwykle dodaje wyraźną premię za sztukę, gdy jest wymieniony z nazwy.
Poziom 3, wierzchowce Gladiator + Elite PvP
Każdy mount Gladiatora jest powiązany z konkretnym sezonem PvP (top ok. 0,5% graczy areny w tym sezonie) i po jego zakończeniu jest trwale niedostępny. Konta Glad z wielu sezonów (Hero of the Alliance / Horde, tytuły Rank 1, wiele mountów Glad z różnych dodatków) mają realną premię w niszy PvP u właściwego kupującego.
Poziom 4, rary świata z długim RNG + wierzchowce świąteczne
Long-Forgotten Hippogryph, Time-Lost Proto-Drake, Mighty Caravan Brutosaur (5 mln golda od sprzedawcy, który już nie istnieje), Headless Horseman's Mount, Big Love Rocket, Great Brewfest Kodo. Prawdziwe, ale drugorzędne sygnały uzupełniające rozbudowane ogłoszenie kolekcjonerskie.

Za co kupujący nie płacą

Dodanie poniższych elementów do ogłoszenia rzadko podnosi cenę końcową, a czasem ją obniża, bo opis wygląda na przepełniony.

  • Subiektywne twierdzenia o „świetnym zestawie sprzętu”, których kupujący nie mogą zweryfikować na zrzutach ekranu
  • Ogólne opisy „dużo wierzchowców”, które nie podają konkretnych rzadkich wierzchowców
  • Zawyżony rating M+ niezgodny z profilem raider.io / bieżącego sezonu
  • Obiecany przyszły wierzchowiec Cutting Edge lub Glad, na który sprzedawca faktycznie nie zapracował
  • Setki niewykorzystanych tokenów Trader's Tender / Trading Post (wiążą się po odebraniu)
  • Konta z aktywnym mute / banem czatu / świeżym statusem odwołania od bana
  • Konta na Battle.net ID, dla którego sprzedawca nie może zwolnić e-maila odzyskiwania

Ceny kont WoW według przedziału poziomu przedmiotów

Poziom przedmiotów (ilvl / gearscore) to najczytelniejszy wskaźnik postępu w WoW, bo współczesny endgame opiera się na progach ilvl: 600 odblokowuje wejście do M+, 620 to terytorium heroicznych rajdów, a 640+ to Mythic raid z bieżącej zawartości. Kalkulator grupuje według regionu (Ameryki i Oceania / Europa / Korea / Tajwan) w połączeniu z przedziałem ilvl; wąskie, słabo zapełnione grupy poszerzają się o ±1 przedział, zanim zadziała model zastępczy. Region jest sztywny. Konta Battle.net nie są łączone.

Przeglądaj konta WoW według regionu

Przeglądaj konta WoW według sygnałów

Sprzedaż konta WoW za maksymalną wartość

Największy błąd, jaki widzimy na marketplace EB24 World of Warcraft, to sprzedawcy opierający cenę na tym, ile osobiście wydali przez lata na Game Time, przedpremierowe zakupy dodatków i sezony Trading Post, a nie na tym, za ile schodzą porównywalne konta. Poniższe wskazówki odróżniają ogłoszenia, które sprzedają się w tydzień, od tych, które leżą i kończą ze zniżką.

Wystawiaj w oszacowanym zakresie
Trzymaj się blisko naszej wartości środkowej. Wystawienie 10-20% powyżej środka jest realistyczne, gdy twoje konto jest na szczycie swojego przedziału (Cutting Edge z aktualnego poziomu rajdu, rating M+ 3000+ z tytułem, wiele rzadkich mountów Tier 2, kilka mountów Glad, duża armia altów, czyste przekazanie Battle.net z pełnym e-mailem + authenticatorem). Znacznie wyższa cena wykładniczo wydłuża czas sprzedaży.
Zrób zrzut ekranu panelu osiągnięć, profilu raider.io i dziennika wierzchowców
Kompletne ogłoszenie ze zrzutami panelu osiągnięć (z widocznymi tytułami CE / AOTC), publicznego profilu raider.io (rating M+ i tytuły sezonowe), dziennika wierzchowców posortowanego według zdobytych i salda złota sprzedaje się lepiej niż skąpe. Sprzedawcy, którzy dodają 10+ istotnych zrzutów ekranu na marketplace EB24 WoW, regularnie sprzedają w górnej połowie swojego przedziału.
Dopasuj sprzedaż do premier sezonu + raidu
Popyt osiąga szczyt w pierwszych 4 tygodniach każdego startu sezonu Mythic+ (kupujący chcą kosmetyku portalu z nagród sezonu), w pierwszych 4 tygodniach każdego poziomu rajdów (wyścig CE i popyt na nadrabianie AOTC) oraz w oknie zapowiedzi każdej premiery dodatku. Wystawienie w środku sezonu zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową.
Zostań przy bezpiecznej płatności EB24
Bezpośrednie wymiany na Discordzie lub PlayerAuctions narażają na chargebacki, czystki odzyskiwania kont przez Blizzard i oszustwa z podstawionym banem. EB24 przechowuje środki w depozycie, dopóki kupujący nie potwierdzi, że przekazanie e-maila i authenticatora jest zakończone, a pierwotny sprzedawca nie może odzyskać konta.
Opisz swoją sytuację z Battle.net
Przekazanie Battle.net (jaki e-mail jest przypisany, czy nadal go kontrolujesz, przenoszenie numeru telefonu authenticatora, status SMS-protect, historia ostatnich resetów hasła z regionu IP, aktualny status bana na czat / ograniczenia handlu) to powód nr 1, dla którego transakcje WoW są cofane w sporach EB24. Ujawnij wszystko wprost. Konto CE + 3000+ M+ da się sprzedać nawet przy skomplikowanej sytuacji z e-mailem, ale tylko wtedy, gdy ta sytuacja jest jawna.
Kiedy NIE sprzedawać
Zablokowane Battle.net ID, świeże odwołanie od bana, raid Mythic w trakcie, który przechodzisz z gildią, albo pogoń za mountem Glad, której do ukończenia brakuje 2 tygodni - wszystko to obniża realną cenę sprzedaży poniżej dolnej granicy kalkulatora. Poczekaj jeden cykl.

Gdy twoje ogłoszenie jest aktywne, możesz edytować ceny wraz ze zmianami na rynku. Kalkulator aktualizuje się co najmniej codziennie, więc sprawdzanie szacunku co kilka tygodni trzyma cię przy aktualnym popycie na EB24. Chcesz wystawić? Możesz założyć darmowe konto sprzedawcy i uruchomić ogłoszenie WoW w mniej niż pięć minut. Zobacz poziomy rang sprzedawcy, aby dowiedzieć się, jak reputacja z czasem przekłada się na wyższą konwersję.

Kupuj konta World of Warcraft z głową

Ten sam kalkulator, który pomaga sprzedawcom uczciwie wyceniać ogłoszenia, to najlepszy filtr dla kupujących szukających niedoszacowanych kont. Sześć poniższych zasad opisuje, jak doświadczeni kupujący EB24 zamieniają liczbę z kalkulatora w sygnał zakupowy.

  • Porównaj każdą ofertę z kalkulatorem. Jeśli cena ofertowa jest poniżej naszego 25. percentyla dla tego samego regionu i przedziału ilvl, trafiasz na okazję. Zwłaszcza gdy oferta wymienia Cutting Edge z obecnego tieru, rating M+ 3000+ z tytułem oraz rzadkie wierzchowce Tier 1 / Tier 2.
  • Wybieraj konta podające konkretne rzadkie wierzchowce z nazwy (Invincible, Mim's Head, Ashes of Al'ar, Long-Forgotten Hippogryph) zamiast mglistych ogłoszeń „dużo wierzchowców”. Tożsamość ma znaczenie, gdy dojdziesz do jakiegokolwiek istotnego przedziału cenowego.
  • Przed zapłatą potwierdź przekazanie Battle.net z pełnym resetem e-maila, authenticatora i SMS-protect. Sprzedawca, który nie potrafi zwolnić oryginalnego e-maila, to przyczyna sporu numer 1.
  • Sprawdź rating M+ i stan CE na raider.io i w publicznym armory Blizzarda. Ogłoszenie z M+ na poziomie Elite powinno zgadzać się z publicznym profilem. Jeśli się nie zgadza, sprzedawca zresetował sezon albo wywindował wynik.
  • Wybieraj konta, na których sprzedawca ma historię zrealizowanych transakcji na EB24. Doświadczeni sprzedawcy wyceniają bliżej uczciwej ceny rynkowej, z mniejszym dramatem przy negocjacjach.
  • WoW obsługuje na EB24 usługi boostu (M+ key push, raid carry, boost ratingu areny). Zakupione konto można rozbudować po zakupie, jeśli chcesz pchnąć je dalej; uwzględnij to przy decyzji o zakupie.

Kiedy odsprzedaż naprawdę się opłaca

Kiedy rynek naprawdę płaci więcej
Odsprzedaż się opłaca, gdy (1) cena zakupu była wyraźnie poniżej średniej z kalkulatora, (2) między zakupem a sprzedażą startuje nowa zawartość raidowa lub sezon M+ i (3) wystawiasz w pierwszych 4 tygodniach nowej zawartości. Bez któregoś z tych trzech warunków po opłatach zwykle wyjdziesz najwyżej na zero.
Kiedy darować sobie odsprzedaż
Jeśli ogłoszenie jest już w naszej średniej, bez potencjału w tożsamości rzadkich wierzchowców ani prestiżu PvP / rajdów i bez nadchodzącego rajdu lub startu sezonu w kalendarzu, odpuść.
Zagrywka „premiera rajdu”
Kupno konta, które ma już ekwipunek BiS z nadchodzącego rajdu (lub blisko tego) na tydzień przed dropem rajdu, a potem ponowne wystawienie, gdy gracze polujący na speca zaleją marketplace, podnosi każde porównywalne ogłoszenie w przedziale. Zasoby sprzed rajdu zyskują na wartości w okresie premiery.

Najlepsze przedziały wartości na start

Metodologia: jak EB24 wycenia konto WoW

Kalkulatory, które ukrywają metodologię, zasługują na brak zaufania. Oto dokładnie, jak ta strona tworzy każdy szacunek, jakie dane ją zasilają i co celowo pomijamy.

Skąd pochodzą dane
Każde oszacowanie pochodzi z zakończonych sprzedaży i aktualnie aktywnych ogłoszeń na marketplace EB24 World of Warcraft. Nie scrapujemy PlayerAuctions ani G2G, nie opieramy się na zewnętrznych zbiorach „cen rynkowych” i nie wymyślamy cen bazowych.
Jak budujemy zakres
Dla każdego przedziału region x ilvl obliczamy 25., 50. i 75. percentyl porównywalnych transakcji z ostatnich 90 dni. Liczba mountów i saldo złota przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Rating M+ + tytuł, stan AOTC / CE, rzadkie mounty wymienione z nazwy i mounty Gladiatora są punktowane dodatkowo przez warstwę doprecyzowania AI.
Jak aktualny jest snapshot
Kalkulator jest przeliczany co najmniej raz na 24 godziny, częściej w okolicach startów sezonów M+ i otwarcia nowego poziomu raidów, gdy rynek szybko się zmienia.
Dlaczego publikujemy etykietę pewności
Wysoka pewność oznacza, że użyliśmy co najmniej pięciu ostatnich transakcji na EB24 dla twojego dokładnego przedziału region x ilvl; niska ostrzega, że dane są zbyt skąpe, by były precyzyjne. Konta poziomu Mythic i ogłoszenia bogate w rzadkie wierzchowce zwykle mają niską lub średnią pewność, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma. Gracze z Cutting Edge oraz właściciele Invincible / Mim's Head rzadko sprzedają.
Jak działa rozszerzanie
Gdy wąski przedział region x ilvl ma zbyt mało porównywalnych kont, poszerzamy go o ±1 przedział ilvl (Leveling ↔ CatchUp ↔ HeroicReady ↔ RaidReady ↔ MythicTier), zachowując ścisły region, zanim przejdziemy do modelu zapasowego. Region nigdy się nie poszerza.
Dlaczego doprecyzowanie danych wejściowych AI jest obowiązkowe dla WoW
Duża liczba sprzedanych ofert i długi ogon, którego nie da się ocenić z samych liczb całkowitych. Postęp w rajdach z aktualnej zawartości (CE / AOTC / Mythic boss po bossie), rating Mythic+ z tytułem (Elite / Hero / Khan / Portal Master nie są zamienne), rzadkie wierzchowce z nazwy (Invincible, Mim's Head, Ashes of Al'ar i Long-Forgotten Hippogryph), wierzchowce Gladiator z każdego sezonu PvP, liczba postaci z maksymalnym poziomem i pokrycie ról, sumy petów / zabawek / transmogów, ukończone zestawy pancerzy heritage, historia migracji Battle.net. Nic z tego nie mieści się w polu liczbowym. Opis jest wymagany przy walidacji, a formularz pokazuje podpowiedź, że trzeba wymienić rating M+, stan CE i rzadkie wierzchowce, aby uzyskać dokładną wycenę AI.

Widzisz liczbę, która wygląda źle? Otwórz czat z dowolnego ogłoszenia w marketplace WoW i daj nam znać. Poprawki od sprzedawców i kupujących wracają bezpośrednio do sposobu, w jaki oceniamy nowe porównania.

tło tytułu tło tytułu
Częste pytania

FAQ kalkulatora wartości konta World of Warcraft

Pytania, które sprzedawcy i kupujący kont World of Warcraft zadają nam najczęściej: dlaczego region to ścisły podział, jak przedział ilvl i postępy w raidach / M+ windują cenę, kiedy ustawić sprzedaż względem startu sezonu Mythic+ lub nowego poziomu raidu i co naprawdę decyduje o wartości konta WoW na marketplace EB24.

  • Ile jest warte moje konto World of Warcraft?

    Konto na etapie levelowania (ilvl 0-499) mieści się w przedziale 15-50 USD. Nadrabiające konto z ilvl 500-599, kilkoma postaciami na maksymalnym poziomie i podstawową kolekcją mountów osiąga 40-120 USD. Konto gotowe na heroic z ilvl 600-619, wejściem do M+ i potencjałem AOTC osiąga 80-220 USD. Konto gotowe na raidy z ilvl 620-639, M+ na poziomie KSM i zabitymi bossami heroic raidu rutynowo osiąga 140-370 USD. Konta z ilvl 640+ na poziomie Mythic, czyli aktualny Mythic raid + rating M+ powyżej 3000, często Cutting Edge, osiągają 240-650+ USD, jeśli mają mounta Glad, Invincible / Mim's Head lub bogatą linię rzadkich mountów. Wybierz powyżej region i przedział ilvl, dodaj swoje złoto i liczbę mountów, a potem wypisz w opisie konkretny rating M+ i tytuł (Elite / Hero / Khan / Portal Master), stan AOTC / CE, konkretne rzadkie mounty i mounty Gladiator, aby uzyskać dokładną wycenę dopracowaną przez AI.

  • Dlaczego region jest ścisłym wymiarem przedziału?

    Grafy kont Battle.net są zablokowane regionalnie. Konta z Ameryk nie zagrasz na serwerach Europy, osiągnięcia / wierzchowce / zabicia w rajdach nie przenoszą się między regionami, a ID Battle.net jest przypisane do regionu. Kupujący wyceniają każdy region jako osobny rynek - Ameryki i Oceania oraz Europa są zdecydowanie największe, Korea jest mniejsza, Tajwan to nisza. Kalkulator nigdy nie wychodzi poza granicę regionu.

  • Dlaczego ilvl wyznacza przedział, a nie poziom postaci?

    Limit poziomu postaci wynosi 80 (w The War Within), więc to zgrubny sygnał: praktycznie każde aktywne konto ma co najmniej jedną postać z maksymalnym poziomem. Poziom przedmiotów (ilvl / gearscore) to najczystsza pojedyncza liczba odróżniająca świeżego alta z maksymalnym poziomem (~480 ilvl) od aktualnego raidera Mythic (640+). Pięć przedziałów odpowiada temu, jak faktycznie rozwija się współczesny endgame WoW: sprzęt do nadrabiania, wejście do M+, raid heroic, raid Mythic + rating M+ powyżej 3000.

  • Jak punktowane są Cutting Edge (CE) i Ahead of the Curve (AOTC)?

    CE to prestiżowy tytuł rajdowy: zdobywa się go, zabijając ostatniego bossa obecnego poziomu rajdu na poziomie Mythic przed startem następnego poziomu, a jest powiązany z trwałym osiągnięciem i unikalnym mountem. AOTC to jego odpowiednik na poziomie heroic. Żaden z nich nie mieści się w ustrukturyzowanym polu DTO w formularzu konta EB24; wpisz w opisie swój stan CE / AOTC osobno dla każdego poziomu rajdu („CE Nerub-ar Palace, AOTC Liberation of Undermine, 8/8M Aberrus historycznie”), aby warstwa dopracowania AI poprawnie doceniła prestiż.

  • Jak wyceniany jest rating Mythic+?

    Rating M+ z obecnego sezonu to drugi najsilniejszy sygnał spoza grupy wyceny po postępie w rajdach. Przedziały ratingu odpowiadają tytułom: Khan (~2000), Hero (~2500), Elite (~3000), Portal Master / Edgemaster (~3500). Rating 3000+ to mniej więcej górne 0,1% graczy M+. Podaj w opisie swój szczytowy rating + tytuł oraz sezon („Season 1 TWW: 3120 io, tytuł Hero; Season 4 DF: 3270 io, tytuł Elite”), by zyskać pełne uznanie ponad medianą grupy.

  • Które rzadkie wierzchowce faktycznie wpływają na cenę?

    Rzadkie wierzchowce będące symbolem statusu dzielą się na trzy poziomy. Poziom 1 (legacy raid z niskim dropem): Invincible (Lich King 25H, ok. 1% dropu), Mim's Head (Yogg-Saron 25H, ok. 1%), Ashes of Al'ar (Kael'thas Sunstrider, ok. 1%), Onyxian Drake. Poziom 2 (długie world rare z RNG): Long-Forgotten Hippogryph, Time-Lost Proto-Drake, Mighty Caravan Brutosaur (5M golda od sprzedawcy, który już nie istnieje). Poziom 3 (świąteczny RNG): Headless Horseman's Mount, Big Love Rocket, Great Brewfest Kodo. Każdy jest wymieniony w opisie, by dostać realny bonus AI za wierzchowca ponad medianę przedziału.

  • Ile dodają wierzchowce Gladiator i Elite?

    Mounty Gladiator to nagrody sezonowe PvP za osiągnięcie rangi Gladiator w 3v3 (top ok. 0,5% graczy areny w każdym sezonie), powiązane z nazwą sezonu. Nagrody PvP najwyższego poziomu (transmog zestawu Elite, iluzje broni Elite) to podobne popisy prestiżu. Każdy mount Gladiator zwykle dodaje realną wartość za sztukę ponad medianę przedziału; konta Glad z wielu sezonów („R1 Hero of the Alliance z Cataclysm Season 11, mounty Glad z Legion Season 7 + BfA Season 4”) zyskują wyraźną premię w ocenie opisu.

  • Jak uwzględniane jest saldo golda?

    Saldo gold jest wliczane po 9 USD za 100k powyżej 100k gold, z limitem +20% środka przedziału. Przelicznik jest oparty na WoW Token: Token kosztuje w sprzedaży 20 USD i w momencie pisania schodzi za około 200k gold w domu aukcyjnym EU / NA, więc 100k gold to około 10 USD wartości zgromadzonej. Używamy 9 USD za 100k, aby zostawić niewielki bufor tarcia, z twardym limitem, by zawyżone saldo gold nie uciekło od bazowej wartości przedziału. 1M+ gold (10M+ na poziomie Brutosaur) jest istotne, ale nie jest głównym sygnałem.

  • Czy alty zwiększają wartość?

    Tak, ale tylko gdy są na maksymalnym lub bliskim maksymalnemu poziomie i mają znaczenie sprzętowe. Wiele postaci na maksymalnym poziomie w różnych rolach (tank / healer / DPS) to realna wizytówka użyteczności w kluczach M+; wiele postaci tej samej roli i klasy to wizytówka farmienia materiałów w podziale. Obecne DTO nie zapisuje liczby postaci na maksymalnym poziomie jako ustrukturyzowanego pola; wpisz wprost w opisie „8 postaci na max poziomie we wszystkich rolach, podwójny druid do pchania kluczy w podziale, 4 ilvl 620+, 2 z KSM”, by uzyskać pełne uznanie.

  • Czy pety, zabawki i transmog się liczą?

    Tak, ale jako sygnały kolekcjonerskie z długiego ogona, a nie główne czynniki. Kolekcja 1500+ petów, 500+ zabawek lub 10 000+ transmogów to sygnał prawdziwie kompletnego konta, za które kupujący z segmentu kolekcjonerskiego płacą realną premię. Obecne DTO nie zapisuje ich jako ustrukturyzowanych pól; wpisz sumy w opisie („1610 petów, 720 zabawek, 14 200 wyglądów transmogu, pełny zestaw skinów artefaktów Legion z Mage Tower”), by dostać uznanie AI ponad medianę przedziału.

  • Czy sprzedaż konta World of Warcraft jest dozwolona?

    Umowa licencyjna użytkownika końcowego Blizzarda formalnie zabrania przekazywania kont, tak jak w większości gier online. W praktyce konta WoW co tydzień zmieniają właściciela na EB24 bez problemów, zwłaszcza gdy kupujący w pierwszym dniu zmienia powiązany e-mail i resetuje authenticator. Przekazanie Battle.net to główne ryzyko bezpieczeństwa: bezpieczna płatność EB24 wstrzymuje środki, dopóki kupujący nie potwierdzi, że zmiana e-maila i hasła jest zakończona, a pierwotny sprzedawca nie może odzyskać konta. Użyj kalkulatora, aby ustalić uczciwe oczekiwania, a potem przeczytaj nasz poradnik sprzedawcy WoW o krokach minimalizujących ryzyko po obu stronach.

  • Kiedy najlepiej sprzedać konto WoW?

    Popyt osiąga szczyt w pierwszych 4 tygodniach każdego startu sezonu Mythic+ (kupujący chcą kosmetyku portalu z nagród sezonu), w pierwszych 4 tygodniach każdego poziomu rajdów (wyścig Cutting Edge i popyt na nadrabianie AOTC) oraz w oknie zapowiedzi każdej premiery dodatku (alty się rerollują, mainy się wymienia). Wystawienie w środku sezonu bez nadchodzącego rajdu lub sezonu M+ zwykle oznacza dłuższe czekanie lub niższą cenę końcową. Uruchom kalkulator ponownie na tydzień przed znanym dropem zawartości.

  • Jak aktualne są dane stojące za wyceną wartości WoW?

    Szacunki są odświeżane co najmniej co 24 godziny i korzystają ze sprzedaży i ogłoszeń z ostatnich 90 dni. Podczas startów sezonów M+ i otwarcia nowych poziomów raidów dane nadążają: gdy tylko zostaną sfinalizowane nowe transakcje, następny szacunek je uwzględni. Każdy wynik pokazuje znacznik czasu odczytu, więc zawsze dokładnie wiesz, jak świeże są dane.

Za liczbą

Jak działa kalkulator wartości konta World of Warcraft

Każde oszacowanie powstaje z prawdziwych transakcji na marketplace EB24 w grze World of Warcraft, a nie z ogólnego wzoru ani zeskrobanych danych konkurencji. Oto dokładna droga twoich danych od formularza do widocznego zakresu wartości: na wejściu region, przedział ilvl, liczba mountów i saldo golda, na wyjściu percentyl porównywalnych transakcji EB24, z etykietą pewności i ścieżką audytu ogłoszeń stojących za liczbą.

zippy
1

Wybierz region i przedział ilvl Strategia przedziałów w World of Warcraft zaczyna się od regionu: Ameryki i Oceania, Europa, Korea lub Tajwan. Grafy kont Battle.net są przypisane do regionu, a nagrodowe wierzchowce, osiągnięcia i pokonani bossowie z raidów nie przenoszą się między regionami, więc marketplace wycenia każdy region jako osobny rynek. W obrębie regionu kalkulator dzieli na przedziały poziomu przedmiotów (gearscore): Leveling (<500), Catch-up (500-599), Heroic-ready (600-619), Raid-ready (620-639) i Mythic tier (640+). Oparte na współczesnym rozkładzie poziomów przedmiotów w The War Within (maksymalny poziom 80).

2

Wpisz najwyższy ilvl postaci, liczbę wierzchowców i saldo golda Najwyższy item level postaci to najczytelniejszy pojedynczy sygnał tego, na jakim etapie obecnego dodatku jest konto: 600+ odblokowuje Mythic+ i normalny rajd, 620+ to terytorium heroicznego rajdu, 640+ to rajd Mythic na obecnym poziomie. Rozmiar kolekcji wierzchowców to popis kolekcjonera. Każdy rzadki wierzchowiec w kolekcji (Invincible z Króla Lisza 25H, Mim's Head z Yogg-Sarona 25H, Ashes of Al'ar z Kael'thasa, Headless Horseman's Mount z losowania Hallow's End, Long-Forgotten Hippogryph z pojawiających się rzadkich) niesie realną premię cenową wymienioną w opisie.

3

Dodaj gold, a potem opisz rating M+, AOTC / CE i wierzchowce Glad Saldo gold jest wliczane po 9 USD za 100k powyżej 100k gold, z limitem +20% środka przedziału (WoW Token kosztuje w sprzedaży 20 USD i schodzi za około 200k gold w domu aukcyjnym EU / NA, więc 100k gold to około 10 USD wartości zgromadzonej). Aktualny rating Mythic+ z tytułem (Elite, Hero, Khan, Portal Master), stan AOTC vs Cutting Edge na bieżącym poziomie raidu, wymienione rzadkie mounty, mounty Gladiator / Elite z sezonu PvP, liczba postaci z maksymalnym poziomem, liczba zabitych bossów na bieżącym poziomie raidu oraz aktywny WoW Token / Game Time na koncie trafiają do wymaganego opisu, aby warstwa dopracowania AI mogła ocenić długi ogon.

4

Porównujemy z prawdziwą sprzedażą World of Warcraft na EB24 Każde oszacowanie opiera się na porównywalnych kontach WoW sprzedanych lub aktywnie wystawionych na marketplace EB24 w ciągu ostatnich 90 dni w tym samym regionie i przedziale ilvl, a następnie bierzemy 25., 50. i 75. percentyl tych cen. Liczba mountów i gold przesuwają zakres w górę lub w dół w skalibrowanych granicach. Rating M+, postęp w raidach, rzadkie mounty wymienione z nazwy i mounty Gladiatora dodatkowo kształtują zakres przez wynik opisu dopracowany przez AI.

5

Sprawdź zakres, pewność i ślad Dostajesz niską, oczekiwaną i wysoką cenę oraz etykietę pewności. Konta na poziomie Mythic i ogłoszenia bogate w rzadkie wierzchowce zwykle mają niską lub średnią pewność, bo podaż na samym szczycie jest strukturalnie znikoma. Raiderzy z Cutting Edge oraz posiadacze wierzchowców Invincible / Mim’s Head nie sprzedają często. Wiersz rozbicia „Gold balance bonus” podaje dokładną liczbę zaliczonego złota; wynik opisu udoskonalony przez AI podaje osobno wartość za rzadkie wierzchowce i CE / Glad, by liczba pozostała sprawdzalna. Gdy wąski przedział jest zbyt ubogi w dane, poszerzamy go o ±1 ilvl, zanim wrócimy do modelu.